Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis bennem van a hiba? Mit...

Mégis bennem van a hiba? Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat, hogy ekezet nelkul irok, csak igy gyorsabb. 18 eves fiu vagyok, kozepiskolaba jarok. Altalanos iskolaban 8 evig kivoltam kozositve, mert masabb voltam/vagyok? mint a tobbiek. Meg van rajtam tulsuly is, amiert csufoltak, de masert is. Altalanosban emlekszek, hogy a legelso napon kineztek a tobbiek valami miatt, pedig nem is ismertek es kezdodott ez az egesz. Most kozepben is ez a helyzet, csak sokkal lightosabban, itt nincsenek verekedesek. De ugyanugy levegonek nez az osztaly nagy resze, van egy szekalom, aki allitolag csak "hulyeskedik" kinek mi a hulyeskedes. Itt egy lanyon vettem eszre, hogy elso nap ota lenezoen nez ram vagy hogy mondjam. Meg itt sincs osszetartas, egyik lany osztalytarsam De erdekes, mert mas osztalyokbol van par gyerek, akikkel eleg jol eldumalok dolgokrol. Barataim sincsenek, szereznek szivesen, de itt a faluban annyira nincs sok korombeli. Bar tavaly nyaron egy seta alkalmaval megismerkedtem egy ujonnan idekoltozott sraccal, aki korombeli es mindig jol elbeszelgetunk. Meg regebben volt egy masik ilyen srac vele fociztam meg osszejartunk, csak vele megszakadt a viszony, mert kollegiumba ment. Legutobb mikor talalkoztunk, teljesen megvaltozott, nem valaszol normalisan meg elhulyeskedik mindent. Igazabol kuloncnek erzem magam minden teren. Fobiaim is vannak, amit nem tudom hogy a rossz elmenyek miatt vannak-e (emeto, hasmenestol valo felelem, de csak nyilanos helyen). Meg attol is felek elore, hogy lehet sok embernel ellenszenvet valtok ki a megjelenesemmel vagy fene tudja, es emiatt nem lesz baratnom, vagy csak olyan akivel azert vagyok egyutt mert mas nincs. Suliban is sok ember koszon, tehat ismerem oket, egyszeruen nem tudok baratkozni mert kellemetlenul erzem magam emberek kozt.
2022. máj. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Előre is bocsánat, hogy csak ennyit írok...de így gyorsabb.
2022. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
??
2022. máj. 24. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Előre bocsánat, de nem olvasom el, mert zavaró, hogy ékezet nélkül írsz.
2022. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne menned pszichológushoz, mert a fóbiákkal, szorongással egyedül elég nehéz (szinte lehetetlen) megküzdeni. (Saját tapasztalat)


Legközelebb meg inkább használj ékezeteket és tördeld a szöveget, mert így aki akar az se nagyon tud segíteni, mert nehéz kihámozni a mondanivalódat.


Esetleg őket hívd fel vagy írj nekik (ékezetekkel lehetőleg): [link]

2022. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Esetleg őket hívd fel vagy írj nekik (ékezetekkel lehetőleg): [link]


Azért nem ennyire rossz a helyzet

2022. máj. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!