Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt beképzelt/flegma osztályt...

Volt beképzelt/flegma osztálytársatok? Hogyan viszonyultatok hozzá és mi lett belőlük?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Lefeküdtem vele.
2022. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Általában akiktől féltem mert nagyszáju beképzeltek gátlástalanok voltak, minddel váltottam pár szót, és mind szépen kedvesen válaszolt nekem vissza.

Rájöttem hogy "megközelíthetőek". Fura

2022. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Nem is egy. Köszöntem nekik és kb ennyi volt köztünk a kommunikáció. Nem tudom, hogy azóta mi lett velük (őszintén nem is érdekel), de az egyik srácról tudom, hogy egy gyárban dolgozik és semmit nem változott, ugyanolyan nagyképű, mint volt.
2022. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

*Rendes normalis emberek lettek felnőve.

A bukott diákok azok csak akik felnőve ugyanolyan bunkó primók később is, mint voltak. Felnotten sem lettek valahogy szocializáltabbak vagy értelmesebbek vagy udvariasabbak.

2022. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerültem őket.


Az egyik kiélt fejű csok királynő lett, másik telekomos ügyintéző, többi gyári munkás/ életművész (bizniszelés, vérplazmázás stb)

2022. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

9.-ben ő volt az osztály nagymenője. Egy bandában volt osztályon belül és amikor szétment a banda, egy másik banda lett a menőarcok társasága.


A lány akkor egy csendes lánnyal haverkodott össze, szóval ő lett az alfanőstény a barátságban. Az újdonsült barátnőjére nagy hatással volt, mert nagy lett a szája, átvette ezt a mindenki hü.lye csak én vagyok helikopter stílust. Én ezzel a csendes lánnyal barátkoztam kicsit előtte, utána is összefutottunk és érezhető volt a változás.


De ez fordítva is igaz volt. A csendes lány is nagy hatással volt a másikra, mert kicsit visszahúzódó lett, ezért ők ketten csendben elvoltak a szünetekben meg a kirándulásokon.

2022. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több ilyen osztálytársam volt, de már általánosban is. A kommunikációm velük kimerült egy köszönésben, bár ők nem mindig viszonozták.

Egy gimis lánytól eltekintve egyikükről sem tudok semmit, de nekem jó is ez így, mert igazából nem is érdekelnek, bármilyen nyersen is hangozhat ez. Az a lány bár még mindig hasonló, mint volt, mostanra kicsit visszább vett és nyugodtabb lett.

2022. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltak beképzelt és bunkó osztálytársaim. Nagy ívben kikerültem őket és szerencsére ők is engem.
2022. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!