Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tartjátok a gimis tanárotokkal...

C728 kérdése:

Tartjátok a gimis tanárotokkal a kapcsolatot vagy ez ballagás után teljesen meg fog szűnni akkor is ha jóban voltunk?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos csak osztálytalálkozón találkoztam a gimis osztályfőnökkel meg két másik tanárral. A többivel meg a ballagás/érettségi óta egyáltalán nem. Kár, a többségüket kedveltem.
2022. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyesekkel Facen kapcsolatban vagyunk, múltkor az egyikre írtam, mert kellett egy könyv külföldről és kellett a segítsége ahhoz, hogy hazaküldje (ide nem szállították ki).


A többiekkel is néha ráírunk egymásra, ha valami komolyabb dolog történik a gimiben, de azok a "Most mit csinálsz? Hol dolgozol?" beszélgetések nincsenek meg.

2022. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen megszunt sajnos, pedig én is kedveltem némelyiket és ők is engem úgy vettem észre. Az osztalyfonok néha ir meg a közös csoportba de a legtöbben nem is válaszolnak rá, illetve némelyik tanár szokta lajkolni a posztjaimat. Hát, idővel megszunnek ezek a dolgok és mindenkinek zajlik tovább az élete, főleg egy tanárnak aki utána új osztályt kap helyettetek, és állandóan váltakoznak a diákjai, plusz nekünk is új professzorok, új gyakorlat vezetők
2022. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!