Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nagyon beteges, ha kirekesz...

Az nagyon beteges, ha kirekesztetettek az iskolában és én sokszor elég részletesen elképzeltem, ahogy megverem és megkínzom azokat, akik bántottak?

Figyelt kérdés

Csak most gondoltam bele, hogy ez mennyire durva, inkább nem részletezném milyen dolgokról "álmodoztam"...

Sőt, később összehaverkodtam azokkal a bizonyos személyekkel, mindig volt bennem egy érzés, alapból emiatt haverkodtam velük, hogy így, ha bíznak bennem, vissza tudom nekik adni. Persze akkor már nem olyan értelemben, csak hogy jól kibacok majd velük valahogy.🤷‍♂️

Aztán végül meg is kedveltem őket, ők is engem és mint aki elfelejtett mindent, eszem ágában sem volt már kitolni velük. Ez normális reakció?



2022. máj. 25. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan érzések amik azért alakulnak ki,mert nem tudsz visszavágni nekik, tudod, hogy, ha megtennéd, nem sokra nész vele, hiszen a támadókat támogatják, neverség tárgya lehetsz, a támadókat felhergeled, stb.


De az agyad valahogy mégis akarja a bosszút és ezért fantáziálsz.


Viszont el kell ezt engedned, mert feleslegesen hergeled magad.

2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Velem is megtörtént ugyanez ne aggódj :)
2022. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a harag és a bosszúvágy is teljesen természetes ebben az esetben, főleg ha évekig igazságtalanul bántak veled. A gyilkossági fantáziák nem feltétlen egészségesek ugyan, de szerintem teljesen megérthető hogy miért éreztél így, emiatt ne okold magad. A fő az hogy továbbléptél és el tudtad engedni a múltat, sőt ezek szerint még jóban is lettél velük. Gondolom beszélgettetek arról amik régen történtek, nem? Bocsánatot kértek érte?
2022. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes területe ez a lelki hadviselésnek, érdemes lenne komolyan foglalkozni vele, mert felfejlesztve egy ilyen emberi tulajdonságot, lehet, hogy olyan hitvány pondróknak is, mint amilyen például ez a putyin, lehet, hogy lehetne ártani valahogy, hogy minél előbb kimúljon a csodálatos földi világunkból.


Engem nem túl régen megalázott egy féreg alak és elfantáziáltam azon, hogy miként állnék bosszút rajta. Jó erősen és sokáig koncentráltam a bosszúm különböző módozataira és láss csodát, a rohadék lebetegedett. Nagyon jó érzéssel töltött el a hír, hogy szenved ez a rohadék.

Jó dolgok ezek, megérné foglalkozni komolyabban a témával, hogy jobbá tudjuk tenni a világot.

2022. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello! Ugyanebbe a helyzetbe vagyok csak különbség a munkahely. Szívem szerint kínoznék én is egy párszemélyt ha lenne segítségem jó lenne 25/N
nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!