Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Népszerűség tényleg olyan fontos?

Népszerűség tényleg olyan fontos?

Figyelt kérdés

Gimiben tényleg az a legfontosabb hogy valakinek millió baráti társasága legyen és minden nap csatangoljon?

Vannak barátaim, tartom a kapcsolatot velük és programokra is járok.

Néha az instagramon látom hogy másoknak mennyi barátja van és milyen jól elvannak meg minden… számít ez egyáltalán? Változtassak valamin magamban? Ti hogy éltétek meg ezt gimiben?



2022. máj. 26. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
(Tizedikes vagyok)
2022. máj. 26. 18:50
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ott még igen.
2022. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fontos dolog. Én azt látom, hogy a világra nyitott emberek alapvetően boldogabbak, sikeresebbek.
2022. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha most jól érzed magad, akkor ha elkezded erőltetni, hogy olyanokkal lógj, akikkel nincs is közös témád, akkor max annyit érsz el, hogy a meglévő barátaiddal romlani fog a viszonyod és akikre meg próbálod ráerőltetni magad, azok furán fognak rád nézni.
2022. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanuljál ameddig még tudsz, vagy te is oda jutsz ahova én és vár téged a tököli sitkó.
2022. jún. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!