Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gaz lenne ez a kérdés...

Nagyon gaz lenne ez a kérdés tőlem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy tanár a suliban aki minket nem tanít, viszont én ismerem. Mármint csak így sulin belül, nagyon közvetlen egyébként pedig igazgató helyettes, és csomószor van hogy elkezd velem beszélgetni mindenféléről. Minden lány azt mondja hogy uristen leghelyesebb tanár, stb. Viszont felesége van, ergo en semmit nem akarok tőle, meg amúgy se azért kérném még. Jovore leszek végzős es a matek egy elég fontos tárgy lesz az egyetemre amit kineztem magamnak, a matek tanarom elkuldott azzal, hogy ő nem adhat külön órákat saját diakjainak viszont nekem szükségem van egy tanárra, ő meg pont matek tanár. Nem szeretnék neten keresgetni tanárokat de az lesz ha nem vállalja el, viszont az jobb lenne ha olyanhoz tudnék járni akit ismerek. Szerintetek gaz lenne megkerdezni tőle, arra hivatkozva hogy azt érzem szimpatikus vagyok neki, és ez kölcsönös, ez persze nem azt jelenti hogy utisten tetszek neki, mert mondtam van felesége. Nem tudom, valaki járt már ilyen helyzetben hogy iskolai tanárt kérdezett meg és ő elvallalta? Nem fog nagyon gaznak nézni és utána nem fogja ezt szet kurtolni mondjuk? Természetesen fizetnek neki.

2022. máj. 26. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal ha megkérdezed, hogy adna-e különórát, de ciki lenne azzal megindokolni, hogy úgy érzed szimpatikus vagy neki. Ha más indokot mondasz, akkor oké. Elég simán elmondani,hogy neked a matek fontos lenne az egyetem miatt és gondoltál rá, hogy hátha ad órákat.
2022. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok hozzá vannak szokva, hogy a tinik a tomboló hormonok miatt kicsit bejéjük vannak habarodva, és aki ezt nem tudja professziobálisan kezelni, az ne legyen pedagógusi pályán.


De nem, nem lesz semmi, nem csak azért mert ez a mezaliasz neki az állásába kerülhet, de azért se, mert felesége van.


A saját érdekedben viszont, szerintem jobb lenne egy olyan matek tanár akitől tanulni tudsz, és nem csak az arcát bámulod. Már csak az egyetemi bejutás miatt is.

2022. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nyugodtan megkérdezheted, bár én nem azzal érvelnék, hogy a kölcsönös szimpátia miatt. Inkább elmondanám, hogy a saját tanárod nem vállalta és így rá gondoltál, ebben tényleg semmi félreérthető nem lenne, te meg látszólag ettől tartasz. De amúgy kizártnak tartom, hogy szétkürtölné.
2022. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! 2es: hasznost nyomtam a válaszodra, de nem az miatt szeretnék hozzá menni mert helyesnek tartom, igen valóban nem ronda de nem úgy nézek rá hogy uristen csak azert mert jól néz ki azert megyek csak hozzá, a saját tanarom volt a terv (aki no) de ugye ő nem vállalta, és rajtuk kívül csak olyan tanárok vannak a sulimban akivel meg soha életemben nem beszéltem egy szot se.


Köszi, a szimpátiat akkor kihagyom ebből.

2022. máj. 26. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha beírhatja plusz óraszámnak (ha adhat plusu órát mert ennek is van maximum határa), akkor lehet elvállalja a plusz pénzért.
2022. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha úgy csinálja hogy nem a suliban? Egyik osztalytarsam járt az egyik matek tanarhoz meg régen asszem hozzá. Mármint nekem nincs bajom azzal ha a suliban tartja csak ha nem ott akkor lehet, hogy jobban megerne neki, vagyis tudtommal abba nem szolhatnak bele nem? Mert nem vagyok a tanítványa
2022. máj. 26. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Suliba kell lennie kulonbe magan oktatas...
2022. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ohh, én azt hittem tarthatja akár otthon is, vagy úgy egyeltalan nem? Bocsi kicsit tájékozatlan vagyok ebben
2022. máj. 26. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

19, miert?


*ne értsétek félre nem az a tervem hogy most én hozzá menjek át tanulni vagy ő jöjjön hozzám csak azt hittem nem csak a suliban lehet ilyet mert azt tudom hogy a matek tanarom otthon tartja a külön óráit ezért gondoltam*

2022. máj. 26. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!