Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire kifordult magából a...

Ennyire kifordult magából a világ?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy inkább a fiúk a bulizósak, a földi élvezeteket hajkurászók, a piások, a lusták, akik menőnek gondolják, hogy nem tanulnak, de az osztályomban ez pont fordítva van (9.). A lányok buliznak hétvégente, isznak, szerintem már többen nem szüzek, és magasról tojnak az iskolára. A fiúk közül viszont csak egy ilyen. Nekem ez kicsit fura, és borzasztó szomorú (mármint nem az, hogy a fiúk nem csinálják ezeket, hanem hogy a lányok igen)

2022. máj. 26. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, miért jobb vagy kevésbé elítélendő, ha fiúk csinálják ezt.
2022. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jobb semmivel sem, ne érts félre, csak furcsa, hogy nem ők ilyenek
2022. máj. 26. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nálatok így van, máshol máshogy. Ne egy osztályból, iskolából indulj ki. Régebben sem voltak jobbak a fiatalok, sőt, tudnék mesélni.
2022. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A fiúk lusták. Még bulizni is. Inkább görbe háttal neteznek, meg gépeznek.
2022. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ez arra vezethető vissza, hogy a lányok manapság nagyon jól kihasználják a kommunikációs, kapcsolatépítő képességeiket, míg a fiúk egyre jobban befordulnak, videojátékoznak, inkább ki sem mennek az utcára, nehogy másokkal kelljen kapcsolódni. A lányok egyre extrovertáltabbak, a fiúk pedig egyre introvertáltabbak. A nők egyre dominánsabbak a családban is. Manapság nagyon sok férfi fél a nőktől, mert sokkal fejledtebbek szociális helyzetben, mint ők. Így már nagyon kevés férfi kezdeményez nőknék, mert egy szép nő, aki még jól is kommunikál, rettentő félelmetes egy introvertált férfinak. Ahogy a nők egyre dominánsabbak a világban, úgy gyengülnek el a férfiak és adják át a régebbi szerepeiket a nőknek. Ez egy természetes folyamat úgymond. Régen, amikor férfidománs kultúra volt, akkor fordítva volt és akkor sem volt jó. Ezért kezdtek el erősödni a nők, ami egy nagyon jó dolog, csak ez a folyamat nem csak a nőkre van hatással, hanem a férfiakra is. Elbillent a mérleg és még nem tudjuk, hogy egyensúly lesz-e belőle vagy átváltunk a másik végletbe, amikor nők vezetik majd a világot és a férfiak lesznek a háztartásbeliek. Szóval érdekes dolgok vannak.
2022. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

5.


A férfiak az elkrvult nők miatt fordultak magukba.

2022. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!