Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános suli, gimnázium...

Általános suli, gimnázium vagy egyetem a jobb?

Figyelt kérdés

Melyiket szereted/szeretted jobban és miért? Kapcsolatok, barátok/élmények terén melyik nyújtott a legtöbbet?

Nekem az általános hiányzik nagyon, viszont elkerültem onnan, most abból az osztályból van egy lány akivel szeretnék találkozni 7 év után.

Úgy érzem, hogy a középsuli ugyanígy hiányozni fog pár haver miatt (most érettségizem) 20F vagyok.



2022. máj. 26. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
egyik se, mind szar. barátaim/kapcsolataim egyik helyről se lettek, viszont traumáim azok lettek bőven.
2022. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Sajnálom, hogy negatív tapasztalataid vannak. :(
2022. máj. 26. 23:09
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Egyetem egyértelműen, persze hiányzik az osztályból pár ember, de velük tartom is a kapcsolatot és legalább havonta 1-szer talizunk.
2022. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Az általánosba ismertem meg az első barátaimat, és a legjobbat is...ezt leszamítva utáltam nagyon.


A gimit szerettem amúgy a legjobban sok barátom lett, csajom, stb...örök emlék marad és nagyon hiányzik sokszor.

Egyetemre nem mentem mert nem is akartam...29f

2022. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
egyetem, meg mindig visszasirom azokat az eveket
2022. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Én az általánost szerettem a legjobban. Az osztályunk a 8 év alatt szinte családdá kovácsolódott. Nagyon szomorúak voltunk, amikor el kellett ballagni. Bármikor visszamennék és ottmaradnék örökre.
2022. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Az egyetemet még nem próbáltam.


A másik kettőt utáltam.


Buta, faék egyszerűségű, labilis gyerekekkel és hasonló kaliberű tanárokkal összezárva évekig... pazar. Az órákon mindig unatkoztam, annyira lassan haladtak és annyira szájbarágósan magyaráztak. Gyakran volt, hogy a tanár is leellenőrizhetően hülyeséget mondott, - bár a tankönyvek is tele voltak hibákkal, nem csak a helyesírást tekintve - rosszul javította ki a dolgozatomat stb.


A matektanár kimondottan nem bírt, pitiáner hülyeségekért levonogatott fél pontokat - a számítási módszer ugyanúgy jó volt és az eredmény is, csak nem az általa preferált módot választottam, hanem egy másikat - "úgy szeretne már adni néha egy négyest is!" felszólalással. És még azt hitte, jópofa. Gimiben a töritanár az első órán akkora baromságot mondott, hogy azonnal elvesztette minden tiszteletemet. A földrajztanár pedig bezsarolt egy szakkörbe; ameddig nem jártam a foglalkozására, olyan kérdésekből feleltetett, amik nincsenek is benne az anyagban, miután elkezdtem járni, abbahagyta ezt. Persze a foglalkozáson nem tanított semmi pluszt, csak elém tolta a feladványt, aztán büszkén parádézott a versenyeredményeimmel, mintha az ő érdemei lennének.


Gondolkozást egyik osztály sem igényelt, csak jó memóriát. Lélekölő időszak volt.


Az erőltetetten bizalmaskodó, "barátkozzon mindenki mindenkivel", mint egy hippifarmon beütés volt a legrosszabb. Utáltam, hogy mindig csak kötekedéseket kaptam, amiért szünetekben félrevonultam, rendre kihagytam a plusz programokat és nem tutujgattam a többi papucsállatkát, miközben én húztam fel az egész osztály átlagát.

2022. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Ált suli mert igazi kis " gengszterek" voltunk, játék volt az élet.


Gimi új helyen, új idegen emberek között, bejárós voltam és gyűlöltem.


Egyetem imádtam

2022. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyetem. Sokkal szabadabb vagy, és nincs osztályod akik idiotak vagy csesztetnek
2022. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyetem! Ezerszer. Teljesen más világ mint a gimi.
2022. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!