Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tetszem a tanárnak...

Szerintetek tetszem a tanárnak, vagy csak szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertük meg egymást igazán, viszont azóta valahányszor össze futunk a folyosón nagyon kedvesen beszélget velem és viccelődni is lehet vele, pedig másnak mindig jó napotot ha oda köszön és sose mosolyog nekem meg szokott. Felesége van, nem akarok vele osszejonni vagy semmi ilyet bele képzelni, nem mondom hogy nem tetszik de nyilvan nem masznek rá egy 40 éves nos férfira, csak velem máshogy viselkedik mint a többiekkel azt vettem észre, persze ez lehet szimplán szimpatia, vegulis már sokszor beszélgettünk egymással.

2022. máj. 27. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy sokszor kinyitja nekem az ajtót ha látja hogy megyek, persze ez csak szimplán tisztelet
2022. máj. 27. 12:47
 2/3 A kérdező kommentje:
Jezusom, nem mondtam ilyet😂 tisztelet, nem az hogy engem tisztel, pusztán nem egy paraszt aki bemegy előttem az ajtón, tisztában van az illemmel. Mellesleg, nem teszem szét a labam akarkinek😃
2022. máj. 27. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2022. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!