Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek-e osztály kirándulásr...

Elmenjek-e osztály kirándulásra szerintetek?

Figyelt kérdés
Régen alig vártam az osztálykirándulást, mert azt hittem hogy nagyon jó lesz, és lehetnek barátaim. Hát nem lettek. Azóta meg nem beszélek senkivel az osztályban egésznap. Senki szól hozzám csak akkor , hogy megcsináljam a házijukat. Eddig csak a chrushomnak írtam meg a háziját. A dolgozatok alatt is könyörögnek nekem hogy írjam meg helyettük. Az osztály egyik legjobb tanulója vagyok. A lányokkal már annyiszor próbáltam barátkozni. A lányok összesen velem együtt 6-an vannak. És 3 csoportra bomlanak: 1 csoport: minden undorító és csak puskázni tudunk meg futni a népszerűbbek után. 2.csoport: cigizünk, piálunk. 3.csoport: (1 Lány és fiúk) állandóan a fiúkkal lógok és járok mindegyikkel ( mivel nem tudják hogy létezem hallottam hogy a népszerű fiúk mondták hogy idegesíti őket az a bizonyos lány). A fiúk meg idióták és p**nó függők. Én inkább olvasni szeretek. De ezek magukat rombolják. A fiúk szivattak állandóan csak most leálltak mert azzal a feltétellel megírom mindegyik háziját ha, békében hagynak olvasni. De olvasni is csak azért kezdtem el mert akkor nem annyira gàz hogy egyedül vagyok. Az osztály kirándulás 7.00-21.30-ig tart és annyit meg nem bírok ki egyedül végig. Az iskolán kívül nincs ismeretstégi köröm. Egyszer a suliban Rebekának hívtak a tanárok, azóta mindenki azt hiszi hogy úgy hívnak amikor nem is az a nevem. A krétában meg keresik a Rebekát de nincs rebeka aztán mondom a nevem és kérdezik hogy új vagyok-e. Próbáltam barátkozni és lett mindig belőle valami, de 1-2 hónap után mentem a lányok után és mai napig emlékszem arra hogy, mit mondtak. “ Húzz el a p***ába, ketten akarunk lenni. Te ba**meg azt hitted a barátunk vagy?!?!” A sulinak 1 év múlva vége, annyit kibírok egyedül. Szeretintetek mit tegyek? Ha vége a sulinak hogy szerezzek barátot? Elmenjek-e osztály kirándulni így? A szüleim azt mondták hogy menjek el kirándulni és legyenek barátaim. Még menő dolgokat is vettek nekem, de év eleje óta nem vették észre egyiket se. A szüleim szerint beszélgessek velük de odébb mennek. Kérlek segítsetek! A szüleimmel nagyon jó kapcsolatban vagyok , de nem értik meg hogy miért nincs barátom. Amióta élek egy barátom se volt. A szüleim nagyon jól keresnek. És a szakmájukban az egyik legjobbak. Vagyis csak velem lehet a baj. Kérlek segítsek! Bocsi hogy ilyen sokat írtam de rövidebben nem tudtam volna kifejteni.

2022. máj. 27. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Áhh.... régi szép idők mikor még ezek voltak a problémák. Már most visszasírom :(


Ha visszamehetnék az időben mai fejjel elmennék!

2022. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
2. csoporttal szívesen haverkodnék én is
2022. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ne menj el így.

Én magamról tudom mekkora szívás volt egyedül lenni.

Engem elrángattak egy 3, napos olasz útra kettő csaj, hogy majd együtt leszünk induláskor leráztak hogy csak a létszam miatt kellettem es ne képzeljem hogy velem lesznek..

3 napot egyedül voltam a szobából kizártak az apartman nappalijában a kanapén aludtam.

A tanárok a sárga földig itták magukat minden nap. A cuccaimat féltettem hogy az a két csaj eldugja így nem is mertem nagyon kimozdulni sem.

Borzalmas volt.

2022. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
talán nem kellene lenézned mindenkit.. Amúgy olvasd el a szent johanna gimit , magadra fogsz ismerni
2022. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is hasonló a helyzetem. Én fogok menni, a szüleim azt mondták, ha ennyire gáz a helyzet, hogy hozzám sem szólnak meg ilyenek akkor inkább ne erőltessük, ha eddig utálatk 1 hét alatt nem fog változni (nekünk ottalvós lenne). Szóval szerintek semmiképp ne, esetleg online, vagy sulin kívül próbálj barátkozni.
2022. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tipikus Reni
2022. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne menj el?
2022. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
*!
2022. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!