Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meglátott egy tanárunk cigizés...

Meglátott egy tanárunk cigizés közben, mi tévők legyünk ?

Figyelt kérdés

Na most story time

Osztálytársakkal voltam

Gimis elsős vagyok

Na az volt hogy suli után ( ma nem volt nekünk tanítás így délben végeztünk )

Elmentünk egy kicsit kikapcsolódni és sétálgatni egy picit

Na de

Van olyan osztálytársam aki e cigizik és mondta nekem hogy próbáljam ki és mondtam neki hogy ok

Erre bementünk egy sikátor szerűségbe

(Inkább aluljáró )

És ott elkezdtünk ezt szívni, aztán nekem adta de rosszul szívtam mert nem vagyok jártas ezekben és hát elkezdtem tőle iszonyatosan köhögni aztán elmúlt és még szívtam belőle egy kicsit azt annyi

No de ezzel nem lenne még semmi baj

De az egyik osztálytársam anyukája ott tanít ebben az iskolában és az osztályfőnökünk szólt neki hogy látta az ő fiát és pár haverját cigizni az aluljáróban és engem kiemelt az üzenetben hogy én nagyon köhögtem

Mondom na bzmeg tök jóba voltam az ofömmel és „szeretett engem“ meg én voltam a jó gyerek, de most elcsesztem


Én azt nem értem hogy ha lát egy diákot aki „rosszat csinál“ akkor miért nem megy el onnan vagy marad kussba az egészről

Meg egyáltalán honnan tudja hogy mi voltuk, bár az a baj hogy feltűnőek voltunk és közelről nézett

De ha kérdi mi ott sem voltunk

Csak amit írt az osztálytársam anyukájának abból az jött le hogy ő 100%-ig biztos abban hogy mi voltunk és valószínűleg olyan a történtek felénél meglátott minket azt az egészet végignézte mert olyan dolgokat is irt amit csináltunk ami a cigizés után a elmenetel előtt történhetett pár percel

Szóval ennek a beteg embernek nem volt jobb dolga és ahelyett hogy elsétált volna végignézte az egészet, hogy mi most ott mit csinálunk

( most komolyan ki ennyire beteg ? )

Meg mi még azt is kinézzük ebből az emberből hogy levideózott minket

( ha így van feljelentem )


De most mit csináljak ?

Szarjam le az egészet mert már úgy is csak egy hét van hátra a nyáriszünetig és kapjam meg tőle azt hogy hát fiam benned nagyot csalódtam ( bár az egy örök lelki csalódás lesz ) azt meg nem akarom

Mondjuk talán nyáron elfelejti ő is meg én is


Ha hétfőn felhozza a témát akkor tagadunk ha nem jön össze és nem hiszi el

(Márpedig nem fogja) és engem kérdez akkor arra gondoltam hogy az osztálytársaimra fogom hogy ők rángattak bele de azért nem akarok bunkó lenni velük hogy örökre utáljanak

Ha meg nem hozza fel a témát akkor kuss lesz


Ha meg nem hiszi el és mindenkit kérdez akkor azt mondjuk hogy füstbombát csináltunk és be mentünk ide mert nem akartuk emberek közé dobni és csak az füstölt és amikor valaki szívott vagy annak látszott az csak úgy tűnt nem volt ilyen mi csak gyújtogattaunk és büdös volt a füstje és Iritáló és ezért köhögtem

De az a baj hogy ezt sem fogja elhinni mert valószínűleg az egész eseményeket végignézte


Nektek van tippelek hogy mit lehetnek bekamuzni ?



2022. máj. 27. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Adjatok neki egy szálat
2022. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne vedd a lelkedre.

Kipróbáltad, nem jött be, ezt mondd bárkinek.

A kíváncsiság vitte sok esetben előre az emberiséget.

2022. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan, ne foglalkozz vele.Ráadásul mégnagyobb képtelen hazugságot ne találj ki semmiképp.Kipróbáltad az e cigit, na bumm.

Szóra sem érdemes.Innentől kezdve ne cigizz és kész.

Ha felhozzák, akkor mondd, hogy nem tudod miről van szó és kész.

2022. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
5 év fogház
2022. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi idősen mi már az osztálytársunk nyaralójában bebaszva fetrengtünk a földön aztán megbasztuk az elhívott csajokat. Le vagytok maradva
2022. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Lapíts!

Ha szóvá teszik felesleges kamuzni senki nem hülye nem vennék be.

Csak még jobban beégeted magadat ha hazudozol.Vállald a következményeket a tetteidért nem vagy már óvodás.


A cigit meg felejtsd el egy büdös,egészségkárosító s.ar ja és drága is.

Remélhetőleg okos ember vagy és átlátod nem tesz hozzá az életedhez csak bajba sodor.

2022. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
hány éves vagy, kérdező? 12?
2022. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, zavaros az egész, de ami a lényeg: MINDENKI kipróbálja a cigit meg a piát kb. ennyi idős korban. Nem érdemes kamuzni. kipróbáltad és kész. nem jött be. Az osztálytársad anyukája meg az ofőd is ezt csinálta anno.
2022. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tagadj, ha már vagy annyira férfi, hogy mások miatt műfszt szívsz, akkor annyira is legyél, hogy bevállalod. Nem iskola terülteén történt, tehát iskolának semmi köze hozzá.


Aztán arról meg ne is beszéljünk, hogy másokra fogni azt, hogy hagytad magad valamire rábeszélni. Ha nem akartad, akkor minek csináltad? Csicska vagy? Vagy csak menőzni akartál? Menőzzé úgy hogy golyókat növesztesz és BEVÁLLALOD bárki bármikor kérdi.


Kipróbáltad, megmondod, hogy nem jött be, érted most már hogy milyen Nem szeretnéd a továbbiakban ezt folytatni oszt kész. Ha smárolni látnának egy csajjal, attól is ilyen sokkott kapnál, oszt ráfognád a csajra, hogy ő beszélt rá?

2022. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Mit érdekelnek a csóri tanárok. Mi is csináltunk ilyet, le is buktunk, hol érdekelt. Megmondtuk neki hallod Jani hol bírok én ki 8 órát, ha kell WC-be is rágyújtok, nem érdekel. Jár ez mindenkinek
2022. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!