Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek az a gyerek akit...

Hogy legyek az a gyerek akit kedvelnek a tanárok és az igazgatónő?

Figyelt kérdés
Hogy mindig szívesen beszélgessenek velem. Az igazgatónő is odajöjjön hozzám és beszélgessen meg vicceseket meséljen. Hogy én legyek az akit megbíznak feladatokkal. LEGYEK ÉN A KEDVENC DIÁK. (Akibe szerelmes vagyok az nem tanár és nem az igazgatónő, hanem egy nagyfiú én meg egy nagylány vagyok, ezért nem kell hogy a tanárok meg az igazgatónő szerelmesek legyenek belém csak kedveljenek.) Tippek? A kedvenc diák akarok lenni! Segítsetek! Adjatok tippeket légyszi!
2022. jún. 8. 01:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Legyél mindenben kitűnő tanuló, nyerj iskolai versenyeket. Legyen példás magatartasod. Különben....
2022. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

A zárójele részig azt hittem értem a kérdést, de aztán rájöttem, hogy nem.


A felhasználónévvel főleg...

Valaki majd avasson majd be, hogy mi ez. xd

2022. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Az egyessel egyetértek, de annyival egészíteném ki, hogy ne kérkedj a jegyeiddel és az eredményeiddel és ne is aggódj feltűnően miattuk.


Amikor gimis voltam pont azoktól másztak a falra a tanárok meg a gyerekek, akiknek a tanulás volt a beidegződédük és folyamatosan azt hallgattuk, hogy hány ötösük van és ugye 4,99999 lehetnek-e ötösök x tárgyból és ki mit írt a dolgozatában, ki mennyit tanult rá, mert ők naponta 6 órán keresztül tanultak, és különben is annyit tanulnak, hogy este 3 órákat alszanak, és mi lesz velük, ha 5D helyett csak 5-re lesznek lezárva, stb.


A tanárok nyakára is jártak, hogy hadd nézzék meg a naplót, hogy lássák hány ötösük van vagy a szünetben felmentek a tanáriba, hogy megkérdezzék, kijavította-e a tanár a dogát és, ha igen, ugye ötös lett.


Egy barátnőm szó szerint letargiába esett, hogy nem kapott dícséretes ötöst, csak ötöst.


Ne legyél ilyen!


***


Off


Életemben nem hallottam olyanról, hogy az igazgató leállt volna bárkivel is beszélni. Max, ha valakivel baj volt azt behivatta és lebaxta. Az igazgatónak ezer dolga van, nem ér rá bájcsevegni a gyerekekkel.


Vagy ez csak a mi giminkben volt így? :D

2022. jún. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

2, bennem a zárójelben levő rész inkább azt az érzést keltette, hogy a kérdező még nagyon fiatal.


A korát illetően nagyot nem is tévedek, mert egy másik kérdésénél írta, hogy 17 éves.


Bár egy 17 éves ennél komolyabb, de lehet későn érő típus. Megjegyzem én is az voltam (és néha még hajlamos vagyok úgy gondolkodni, mint egy 10 éves :D ).


A nagypapám halála után átnéztük a dolgait és közte voltak a levelek is, amiket 11 és 16 éves korom között küldtem neki.


Azok is tele voltak pakolva irreleváns információkkal, azok is bugyután voltak megfogalmazva, szóval a kérdésben a zárójeles részt olvasgatva nekem a kamaszkori énem jutott az eszembe. :D

2022. jún. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Stréberkedsz, csillogó szemmel figyelsz az első padban, letörlöd a táblát, segítesz nekik valamiben, ha valami program van, akkor szervezésben pl.


Ezeket imádják, nagyon könnyen benyalhatod magad, a jegyeid is garantáltan felfelé fognak görbülni...

2022. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem vagy ösztönösen képes vagy ilyenné válni vagy soha nem leszel igazán ez.

Konkrétumokat nem nagyon tudok mondani, azon kívül, hogy mindenkinek add azt, amire szüksége van. Ez pedig egyénenként elég eltérő lehet és ezt neked kell érezni és kifigyelni, nincs leírva ez semmilyen útmutatóban minden egyes emberfajtára vonatkozóan, különben már mindenki ezt csinálná és ez korántsem volna különleges.

Én egy időben voltam mindenki kedvence, de az igazgató megrögzötten utált. Nehéz fába vágod a fejszéd, ne keseredj el, ha nem sikerül, nem veled van a hiba...

2022. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, bocs, most látom, hogy nagyon félreolvastam a kérdésed... Csinálj sok szorgalmit, vállalj minél több feladatot magadra, versenyezz sokat, légy kiváló mindenben.
2022. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nickkel 17 éves, akkor már rég késő ahhoz, hogy tancsinénikedvence legyen... :)))
2022. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ne kéredzkedj ki óra közben pisilni, intézd el szünetben. :))))
2022. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9


Miért ne? Biológián tanultuk hogy ha pisilni kell akkor menni kell mert ha sokáig hagyod a vesében akkor vesehurutot kaphatsz meg vesesérvet meg vesekövet. Nem egészséges visszatartani! És nagyon rossz is visszatartani én mindig ideges vagyok és kiabálok a barátaimmal is az egyikük a padtársam. Csak úgy lehetek a tanárok kedvence ha kínzom magam és fájdalmaim vannak és egészségügyi gondjaim lesznek? Akkor a tanárok ne igyanak reggel kávét ha én nem pisilhetek a tanárok ne élvezzék a kávét ha én szenvedjek ők is szenvedjenek már nem is akarok kedvenc lenni most felhúztam magam!

2022. jún. 8. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!