Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazgatónő aki egy gimnáziumna...

Igazgatónő aki egy gimnáziumnak igazgatónője mit csinál ha gimnázium falain belül meglátja hogy egyik tanuló sír de nincs vele senki és a tanuló sírás közben egyedül ül a padon vagy egyedül áll a falnak támaszkodva?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
(Az emberek kategória szerintem jó, de inkább a tanárok, iskolatársak alkategóriába való)
2022. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Tovább halad.
2022. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért fontos ez, hogy gimnázium, és hogy igazgatónő. Akárki sír, akárkitől szerintem evidens lenne, hogy odamegy, és megkérdezi mi a baj, tud-e segíteni. Akinek van egy csepp esze, szerintem nem megy el mellette mintha semmit se látott volna, de sajnos nem mindenkinek jut ez eszébe, nagyon kedves emberek vannak...

Egy igazgatónő szerintem szivén viseli a gyerekeket, és legfeljebb akkor nem állna meg ilyen szituban egy pillanatra, ha nem veszi észre. Vagy ismeri, hogy milyen, és hogy pl. jobb nem piszkálni olyankor, vagy ilyesmi.

2022. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Elküldi órára.
2022. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Rászól:

- Mi lenne, ha odakint itatná az egereket? Eláztatja a frissen felmosott padlót.

2022. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!