Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik országban oktatnak...

Melyik országban oktatnak úgy, hogy a gyerekek fizikailag és mentálisan is jól érzik magukat az iskola falai között, a tanárral és az osztálytársakkal jó a kapcsolatuk és nagyon sok mindent megtanulnak, de azt is játszva?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

🍏

Ha igaz az állítás, akkor Finnország és Norvégia.

2022. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy az északi államokban.
2022. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szia! Nem kell messzire menni! A Krisnások a Krisna völgyben! Ők megcsinálják az önismeretet, önvaló kierősítését, a csemete veleszületett képességei lesznek kierősítve, és felnőtt korában virágozhat az élete!
2022. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiáról is jókat hallottam.
2022. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Több országból ismerek iskolás korú embereket.

Egyértelműen Svédországot mondanám, mert a svéd ismerősöm volt az egyetlen aki nagy vidámsággal járt mindig az iskolába és ott is jól érezte magát.


Persze ez lehet relatív, az illető egyéniségètől is függ, viszont az északi államok oktatása krva jól meg van szervezve azok alapján amit mesélt nekem

2022. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többek közt Hollandia. És elég korán haza is mehetnek a suliból.
2022. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!