Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolaigazgató tisztában...

Az iskolaigazgató tisztában van azzal, hogy az osztályfőnöknek és az osztályfőnök helyettesnek egy szobában kell aludniuk kiránduláson? Ha igen, miért választ ellentétes neműeket?

Figyelt kérdés

Az iskolaigazgató miért válogatja úgy az osztályfőnököt és az osztályfőnök helyettest, hogy néha az egyik férfi, a másik nő? Egy kiránduláson hogy fognak egy szobában aludni? Házas emberek! És nem egymással házasok! Vagy ha nem házasok, hát mégsem egymáséi! Ez biztos kellemetlen az osztályfőnöknek és a helyettesnek, nem?

Miért nem nemek szerint válogatja őket? Férfi ofőnek csak férfi lehet a helyettese, nőnek csak nő. Így elkerülhető az esetleges szorongás az odaúton, a lehetséges stressz a szobában és az esetleges stressz okozta kialvatlanság másnap, nem?

Tanárok, ti hogy éreztek ezzel kapcsolatban? Kerültetek ilyen szituációba? Hogy bírtátok ezt 4 éven át? Vagy szóltatok az iskolaigazgatónak aki áthelyezte az osztályfőnök helyettest egy vele egynemű osztályfőnök mellé?


2022. júl. 11. 00:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulásra másik kollegával mentem.
2022. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Jól szopott a kollegina, így nem szenvedés volt az a 4 év.
2022. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1 - ezt ugye megértette a helyettesed? Nem érezte magát rosszul hogy ő nem vesz részt az osztály életében? Nem fájt neki hogy ő nem kirándulhat az osztállyal aminek a helyettese?

Mert vagy szorongással jár az egy szobában alvás vagy a helyettesnek ki kell maradni az osztály életéből, nem?

Ebbe belegondolni nagyon fájdalmas és rám is jött kicsit a sírhatnék, mert ebben a helyzetben tényleg nincs jó megoldás, ha az ofő és a helyettes más nemű. Vagy szorongással jár a kirándulás vagy a helyettes kimarad az osztály életéből. :( Ez szomorú!

2022. júl. 11. 00:51
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

12 évet végigtanultam a közoktatásban és sosem hallottam azt a fogalmat, hogy osztályfőnök-helyettes.

Egyáltalán magyarországi viszonyokról van szó?

2022. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek ilyesmik tényleg problémák tudnak lenni? Bennem fel se merülne ehhez hasonló gondolat, kvázi bárkivel aludnék egy szobában, ha úgy hozná az élet.
2022. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert.
2022. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#1 évente felváltva mentünk.
2022. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7 - Akkor megnyugodtam, hogy végül jól alakult!
2022. júl. 11. 01:07
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy voltbh az egyik a lányokkal a másik a fiukkal aludt
2022. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

Én 46 éves matematikatanár az ofőhelyettesem meg egy 64 éves magyartanárnő. Mindketten házasok vagyunk mással. Simán egy szobában aludtunk. Felnőtt embereket vagyunk és tudtuk kezelni a helyzetet. Nálunk az a szokás, hogy az osztályfőnök választ egy neki szimpatikus tanárt az osztályban tanító nem osztályfőnök tanárok közül.


Ha annyira zavart volna akkor a fiú szobában aludtam volna.


Szerintem a bolhából csinálsz elefántot. Nem ez az oktatásban (alapítványi iskolában is) a legnagyobb probléma.

2022. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!