Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elhagytak a barátaim. Utolsó...

Elhagytak a barátaim. Utolsó évem lesz a gimiből? Mit érezzek?

Figyelt kérdés

18/F

Hát, igazából ez nem csak sulis probléma hiszen el alapból elég magányos vagyok, mert velem senki sem barátkozik.


9. óta volt 3 legjobb barátom, abból az egyik már akkor folyamatosan b*sztatott, de nem olyan durván mint ahogy elkezdte tavaly szeptembertől. Olyanokat megcsinált ez a gyerek, hogy folyamatosan szidott, mindig próbált kizárni nem csak a barát, de osztályközösségből. Érdekesen viselkedett, hol normális volt hol nem. Sokszor direkt gáz képeket csinált rólam, és memelte, avagy folyamatosan a seggemet fogdosta (igen, ő is fiú és én is), avagy keverte szart. Én sokszor kértem tanácsot a másik kettő baráttól, folyamatosan azt mondták, hogy csak viccel az illető, ő ilyen. Most ott tartunk, hogy egy külsős ember szólt bele a vitába (apukám és a legjobb haverja) mert az egyik osztálytársam szólt neki, hogy miket megcsinál a gyerek, aztán volt egy kis konfliktus köztük, de a gyerek becsicskult. Az, hogy 12.-ben bántani fog-e vagy sem, nem érdekel, mert a nyáron kiedzettem mentálisan is magam és ha bármit megtesz, agyonverem.

Viszont itt van a másik két barát. Ez a másik két barát folyton azzal a nyomorékkal megy mindenhová állandóan, rólam úgy megfeledkeztek, hogy 2x írtunk egymásnak két mondatot, valamikor évzáró körül, és július közepén. Volt egy szülinapom is, nem köszöntöttek fel, én mindig felköszöntöttem őket.

Nem akarok a magányba visszamenni jövőre, de muszáj lesz.



2022. aug. 6. 12:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy pszichológushoz járok, depresszió, szociális szorongás miatt. Régebben ezek közül volt az anorexia is, amit ez a gyerek váltott ki részben a dagadtozással. 180cm 85 kiló volt rajtam egy kis hús, az ősz alatt 15kilot fogytam , nem volt étvágyam.

Pszichológus tud erről, és ő azt mondja, hogy magamat kell szemem előtt tartani nem őket, de nehéz. Nem jó érzés a magány és már régebb óta fenn áll, hiszen régebben is többször magamra hagytak.

2022. aug. 6. 12:33
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

A két másik haverodból, a nyitottabbal barátkozz és fokozatosan a másik is megenyhül!

Soha ne hagyd hogy a harmadik idióta haverotok miatt összevesszetek!

2022. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szóba hozzák az összeveszést a harmadikkal, akkor zárd rövidre és mondd nekik, hogy te szóltál előre és azzal sem foglalkozott senki, elbagatellizálták az egészet! Te nem szeretnéd, hogy a barátságotok közé álljon a harmadikkal való összeveszés!
2022. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a másik kettő sem a barátod, ha ennyire szrnak a fejedre, csak nem olyan sutyerákok, mint a harmadik. Egyébként te kerested őket? Mert ha nem, akkor lehet, hogy azt hiszik, hogy rájuk is haragszol. Az meg már tőled gáz, ha évkezdés előtt nem sokkal kezdesz próbálkozni. Szóval jó lenne tudni, hogy most azokkal a haverjaiddal mi van, hogy gondolják, mit gondolnak rólad meg arról a balhéról. Nem az a gáz, hogy apádék leültették azt a gyereket szerintem. Vagyis hát nem tudom, hogy ő most annyira felszívta-e magát, hogy direkt ellened hergeli esetleg őket. Vagy ha nekik is vernyogsz mondjuk sokat, akkor lehet, hogy alapból nekik is tele van a tökük veled, és inkább hagynak.
2022. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az osztályotokban kialakult egy hierarchia, amiben a másik két barátod valahol a periféria fölött van, a fogdosós meg a legalján. Te meg meghívót se kaptál az egészhez, kívülálló vagy. A fogdosós szeretné azt gondolni, hogy te is szeretnél a hierarchiához tartozni, és akkor te még alatta vagy, nem ő a legnyomibb. A másik két barátodnak meg nyalizik, azért viszik magukkal mindenhová.
2022. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Iszonyatosan rémisztő a hozzászólásod. Osztályközösség borzalom szerintem, és többször kijelentettem, hogy nem akarok a közösséghez tartozni.

A "fogdosós" mindenkinek nyalizik, másoknak hozz kaját (általában az osztály legnépszerűbb gyerekeinek) és megírja házikat. Nem szimpla kedvességről van szó nyilván, hiszen például akik szintén nem nagyon akarnak a közösséghez tartozni, ugyanúgy degradálóan viselkedik velük.


Nagyon durván átláttad az egészet, én sok mindent nem írtam le nem akartam ellene írni, hiszen nem rá fókuszált a kérdés hanem a barátságokra.


Nagyon szépen köszi a te, és a többiek válaszát, privát üzeneteit. Erőt merítő mind. Másik két emberrel eltudnék képzelni barátságot, de ahhoz nyilván az kellene hogy keressem őket, de volt amikor kerestem őket (amikor apa beleszólt) nem szóltak hozzám nagyon. Amikor júliusban rájuk írtam, akkor azt írták hogy sok dolguk volt meg minden de majd találkozunk, de elég érdekes hogy ahhoz nem voltak elfoglalva hogy a sráccal Balatonra menjenek hetenként 2x. (Van egy csoport amiben benne vagyok és rajtuk kívül még 3 srác velük mennek Balatonra, látom miket írnak hiába nem írok.)

Igazából mondom, nem csak apa ügyénél volt ez, többször magamra hagytak főleg szeptember óta, amikor srác b*sztatásához vígan nézték, egyszer az egyik "barát" bele is szólt, hogy mit veszem komolyan hogy viccelődik nem történt semmi jó lenne ha nem hisztiznék (majdnem szószerint), ez akkor volt amikor elutazunk osztállya és vasútállomáson olyanokat mondott hogy ott jön a vonat feküdjek be alá meg hogy jó lenne hogy megszűnnél, ha visszaszóltam rugdosot, és kiborultam.

2022. aug. 6. 18:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek aki nevesebb* de nalam ez ugye mindenki
2022. aug. 6. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Szóval a másik kettő sem a barátod, nem is keresed őket igazán, mert te is érzed, hogy amúgy nem akarják. Akkor mi a kérdés? Sajnos ez ilyen lesz.
2022. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 jó barátok lehetnénk látok potenciát. 2021 augusztusáig jó volt, de amióta bedurvult ez a gyerek, azóta más.
2022. aug. 6. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De ők nem látják.
2022. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!