Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tettek a helyzetemme...

Miért nem tettek a helyzetemmel semmit? Míg ha valami a kedvenceivel történik akkor azonnal cselekszik?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy hasonló kérdésem, de sokan félreértették illetve rosszul is fogalmaztam meg az érzéseimet.Most próbálok érhető lenni. Szóval van 2 lány az osztályomban.Mind a ketten az osztályfőnök kedvencei. Mind a ketten rázzák magukat meg minden héten új "pasijuk" van és a pénzre mennek.Ez meg nem is annyira lényeges most jön az ami a kérdéshez kapcsolódik. Szóval történt velem 1 éve az iskolában, hogy egy srác rendszeresen megvert . Szóltam az osztályfőnöknek de az osztályfőnök nem járt el az ügy érdekében teljesen figyelmen kívül hagyta. És ha ezekhez a lányokhoz egy ujjal is hozzá érnek akkor már intézkedik az osztályfőnök.Miért nem tett az én helyzetemért semmit? Miért kezeltek így engem? Pedig semmivel sem vagyok több vagy kevesebb náluk csak annyi, hogy nem vagyok a kis kedvence. Ha osztályfőnök akkor bármelyik osztálytársammal történik valami az ellen kell tenni. És nem elsíklani a dolgok felett és lexarni.Mindenkire ugyan úgy kéne vigyáznia és ilyen helyzetben nem kivételezni!

Légy szíves ne írjatok negatív kommenteket. Legalábbis próbáljatok meg nem írni. És mielőtt valaki félreértené nem szeretnek a osztályfőnök kis kedvence lenni vagy olyan lenni mint ezek a lányok.



2022. szept. 21. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteted azt a gyereket? Szóltál a szüleidnek? Ne az ilyen béna osztályfőnöktől várj segítséget..
2022. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-es szóltam a szüleimnek szóltam először a srác szüleinek majd az osztályfőnöknek és az igazgatónak is egyiküket sem érdekelte a helyzet..
2022. szept. 21. 20:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóltak*
2022. szept. 21. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Aha. És a szüleid annyiban hagyták...???


Sántít a történet.

2022. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hagyták annyiban de rengetegszer figyelmeztették a szülőket az osztályfőnököt. Rendőrségi ügyet nem akartak ebből csinálni.
2022. szept. 21. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, én sem csináltam volna rendőrségi ügyet a dologból, csak bemutattam volna a haverjaimnak és a fa testápolónak a srácot…


Kérdező, tegyél nyugodtan feljelentést az iskola és a bántalmazó ellen is, ehhez nem kellenek a szüleid

2022. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú igazság, hogy az emberek 90%-a úgy működik, hogy a számára kedves emberekkel (jelen esetben a 2 lánnyal) törődnek, a többiek meg akár meg is dögölhetnek, a kisujjukat sem mozdítanák, hogy segítsenek nekik. Egyszerűen nem érdekli őket, hogy mi van velük, és nem is hajlandóak energiát fordítani rájuk.
2022. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hozzányúlt volna a lányomhoz, akkor is, ha nem történik baja, "csak" pofonról van szó pl, én biztos, hogy rendőrségi ügyet csinálok, sőt, lehet, hogy végig sem járom az osztályfőnök, igazgató lépcsőfokokat, hanem egyéből a rendőrségen indítok, ha 14 év felettiekről van szó. Ha nem, bejelentést teszek a családsegítőnél.
2022. szept. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Amit leírsz,kb ennyi:

VAn 2 lány,aki őfö kedvencei akikhez ha rosszat mondanak,akkor már bünti van.

Na,és az állítod hogy téged egy fiú folyton úgymond "megvert" (bár az hogyan az mind),de szóltál szüleidnek,igaztató,őfönek kb mindenkinek..

De ellenben én nézek nagyot,tudod miért?

Ha én lányom az állítja hogy xy megverte (Vagyis nem az hogy bele rúgott,és később kiderül hogy lányom folyton beszólogat neki),de minde1 mert tegyük fel hogy a hülye fiú egy gebe,és ezért szekál.

Mit tegyél?

Tegyük fel hogy téged bántanak,akkor 2 sima dolgot tehetel:

1.Gázspré beszerzése,vagy dezodor amit ha tudol venni..

2.Váltsál iskolát.

2022. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis attól függöen milyen nemű lenne a gyerekem,ha avval állítana be otthon hogy "Utálok iskolába menni mert xy folyton gebe velem" akkor simán kivenném,vagy feljelenteném ha lenne nyoma
2022. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!