Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más gimnáziumokban is ennyire...

Más gimnáziumokban is ennyire alkoholizálnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
A gimi első, és most második évében is megfigyeltem, hogy páran le szoktak részegedni. De nem évi egy-két alkalommal, hanem többször. Rendszeresen buliznak, ott isznak, falunapokról (amikor szintén berúgtak, az egyik másnap röhögve mesélte, hogy a magymamája hogyan szidta le, mikor hazaért), szülinapkról, szilveszterről, stb. Az egyik lány már majdnem büszkén mesélte, hogy egyszer zsinórban 4 hétvégén volt részeg. A barátnőjéről meg azt mesélte, hogy minden buliban részehee issza magát, ahová elmegy. Tényleg ilyen szinten rosszak vagyunk alkohol szinten?

2022. okt. 7. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mi ezen ennyire meglepő, gimiben az a furcsa ha valaki NEM szokott alkoholizálni
2022. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nagyon nagy baj. Sajnos az osztály több, mint fele volt már részeg nálunk
2022. okt. 7. 12:17
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ez ment tizenpár évvel ezelőtt.
2022. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

2

Nekünk az egész osztály, mégse írt ki róla senki kérdést

2022. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, egyik haverom már általánosban is sörrel járt meg elszívta a szokásos adag cigit mindig.
2022. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Magyarország a 6.helyen van alkoholfogyasztás tekintetében az uniós országok közül, 1 millió fő felett van az alkoholisták száma.

Ezek alapján sajnos egyáltalán nem meglepő amit tapasztalsz.

2022. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak egyéb eseményeken isznak, általaban nem szoktak, én meg kifejezetten nem is szoktam soha, még ünnepeken is ritkán.
2022. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Ezt te honnan veszed?

2022. okt. 7. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Én már vagy 20 éve érettségiztem, de akkor is ez ment. Gyakran hétköznap is ittunk. Volt egy lyukasóra átszaladtunk a kocsmába egy sörre. Suli után aztán több is lecsúszott. De volt amikor laposüvegben vittük be az Unicumot és a szünetben azt szopogattuk. Nem vagyok erre büszke, de ez ment akkor is. Ma már egyáltalán nem iszok. Nagyon ritkán egy két sör.
2022. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Végigittam a középiskolát. Végig, komolyan. Heti szinten, gyakran hétköznap is, néha reggel, suli előtt csúszott le egy féldecis, néha suli közben, szünetben a közeli kocsmában, a suli lépcsőházában boroztunk a lányokkal, volt hogy benn az órán söröztünk (ráadásul gépteremben), a tanár meg annyit mondott, hogy egészségetekre.

Péntek szombat este meg bulik állandóan, gyakran hányásig.


Nem vagyok én sem kimondottan büszke, de nem is bánom, az élet része volt, nagyon boldog időszaka volt az életemnek.

A suli egy vidéki top gimi volt, azóta a 3. diplomám csinálom, és a haverjaim is hasonlóan állnak, mindenki sokra vitte.

2022. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!