Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos, ha emiatt szóltam az...

Jogos, ha emiatt szóltam az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Az ofőm gúnyolódik mindig a szívbetegségemen. Ha az ő óráján vagyok rosszul, akkor nem lehet rá számítani. Szóltam az igazgatónak, erre annyira besértődött, hogy rosszabb jegyeket ad és ignorál

2022. okt. 10. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy szóltál.
2022. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Fölösleges az igazgatónak szólni. Legközelebb a nyilvánosság elé kell vinni az ügyet, akkor majd állítanak a pofájukon. Nálunk is ez volt, házon belül én voltam a szemét, amint egy kicsit nagyobb figyelmet kapott a téma, a szaromat is felették volna.
2022. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj hangfelvételt és küldd el az egyik újságnak. Akkor majd rájönnek. Idióta szánalmas emberek, akik ilyenen gúnyolódnak.
2022. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy szóltál. Ha szív beteg vagy akkor ez nem vicces, ès nem èrdemes kigúnyolni... Egyszer összeesel az órán, akkor majd nem fog viccelődni.... Nem kellemes újraèleszteni, főkèpp egy gyereket... Ès a bajt lehetőleg megelőzni kell, ès a tanár viselkedèse számomra nem a megelőzèsről szól...
2022. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Van, akinek a szívével van problémája és van, akinek az agyával. Ez van!
2022. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Szüleidnek nem szólsz? Itt nekik is intézkedniük kéne.
2022. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet, hogy mindig akkor jön elő a szívbetegséged, amikor felelni kell?????
2022. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valaki : ***** válasza:
100%
Jogos. Tanár vagyok, de a tanár se tehet meg mindent. Engem annó a biológiatanár gúnyolt betegség miatt... volt olyan kedves, hogy a tananyagnál jóval részletesebben kivesézte, hogy milyen szövődményei LEHETNEK. Én nem mertem szólni, te ne hagyd magad. De amúgy szerintem az sokkal hatásosabb, ha felállsz és szépen szólsz, hogy téged sért az, hogy az eü problémádon gúnyolódik, te ezt etikátlannak tartod, ezért kérni szeretnéd ennek mellőzését a továbbiakra nézve. Nagyot fog égni.
2022. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!