Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A késelő gyerek osztálytársai...

A késelő gyerek osztálytársai miért nem merik felvállalni, hogy bullyk voltak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Milyen késelés volt mostanság?
2022. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is voltak, meg vannak gondolataim emberölésről, de nem dobnám el a szabadságomat.
2022. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Egyrészt minek, másrészt meg a hozzád hasonló mentálisan instabil felnőttek miatt.
2022. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elítélem az erőszakot. Csak érdekes, hogy ilyenkor már egyiknek sem olyan nagy a pofája...
2022. okt. 13. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
"Samu rendes gyerek volt", ja valószínűleg a két szép szeme miatt szúrta le valaki.
2022. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A fiam osztálytársa a késel fiú. Tény hogy utálták a gyereket és bántották. Viszont ő ugyanolyan bántó dolgokat mondott a többiekre. Nem volt egy angyal, mint ahogy érzékeltetni akarod.

A szeptemberi és a tavaszi szülőin is jeleztük mi szülők az osztályfőnöknek a problémát. Az osztályfőnök beszélt az igazgatóval.


Remélem komoly büntetést kap majd!

2022. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
6. Gondolom azért mert előbb kikezdték azért mondhatta, ha rajtam múlna hamar szabadon engedném.
2022. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Tény hogy utálták a gyereket és bántották. Viszont ő ugyanolyan bántó dolgokat mondott a többiekre."


Tehát utálták és bántották, érthető, hogy nem szép szóval reagált ezekre.

2022. okt. 13. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

mivel sztorit nem tudjuk,ezért nem kell rögtön ítélkedni.

No,mivel ezaz a véleményem ha nem haragszokok;


Elítélem a erőszakot,meg a gyilkosságot,de ugyanakkor a szekálást is..

Mind tudjuk hogy gyerekek ilyenek,persze van 1 gyerek aki tipi furcsa gyerek és ezért nyilván betalálják és az vissza szól.

És ebből lesznek még nagyobb balhék,és végén megtörténik a tragédia..

De amúgy az a véleményem hogy azért ne tegyünk rá egy lapáttal a egészre,mert mivel minden közre játszik,mivel nincs olyan hogy "ok nélkül".

Vagyis mire értem hogy ok nélkül?

Vagyis régen valamilyen kérdéshez írtam:

Van egy tipik gyökér munka társad,aki egy utálatos vamzer,aki folyton anyázik apázik zavar mindenben..

És egyszer hülyéje oda megy és nyakon vág (vagyis kezet emel rád),és elkezd rángatni,akkor te mit csinálnál?

Persze hogy neki mész,mert mindig piszkált és mindig zavart.

De mondom,a egész elítelndő,ha ember utálatos is,akkor se érdemli meg a késselést.

2022. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!