Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen dolgokért szoktak...

Milyen dolgokért szoktak osztályfőnöki figyelmeztetést adni általános iskolákban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3. osztályos és úgy osztogatják neki az oszt.főnöki figyelmeztetést, mint a cukrot.

Nem szent a gyerekem...de kicsit túlzásnak tartom a dolgot.


Csak kíváncsi lennék máshol milyen dolgokért jàr of figyelmeztetés.

Mert emlékeim szerint az én gyerekkoromban elég súlyos dolog kellett hogy történjen egy ilyenhez.



2022. nov. 8. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Példákat írnál?
2022. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársaim anno nemzeti ünnepen a Himnusz alatt táncoltak, volt gyerek aki állandóan a "szex" szót mondogatta fennhangon (általános 2-3. osztály), két srác úgy összeverekedett hogy az egyiknek felrepedt a feje, most hirtelen ilyenek rémlenek amiért anno járt nálunk osztályfőnöki. Persze ez már nem ma volt, hanem majdnem 20 éve.
2022. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Turos__testa2. 0 válasza:

Én azert kaptam oszt. fonokit mert a haverommal egymásra dobaltuk az almat (persze nem egy egész almát xd)



De szerintem ez tanártól is függ :)

2023. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kattaMaki válasza:

Tegnap azért ugrott be osztályfőnöki egy ötödikesnél, mert hasba rúgta egy osztálytársát. Az is igaz, hogy előtte az a gyerek meglökte és bokán rúgta, mert kiesett a játékból és nem akart lemenni (szerinte benn volt a labda, nem kint).

Túl reagálta a bokánrúgást az is igaz, sztem megérdemelte.

2023. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!