Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt ilyen szex edukációs izé...

Volt ilyen szex edukációs izé az iskolátokban?

Figyelt kérdés
Nálunk asszem 12-13 osztályban volt, de már 18-20 (vagy több volt a korosztály), ez szakgimnázium volt és valaki több szakmát tett le ott stb stb. Volt hogy egy egész óra erről szólt biológián, meg írnunk kellet papírra hogy ki mit akar egy kapcsolatban stb stb hasonló marhaságok csak hogy teljen az idő
2022. nov. 8. 20:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Biztos úgy van, még szűz vagyok, a huszaséveim elején vagyok.
2022. nov. 9. 03:53
 12/14 A kérdező kommentje:
Állítólag a z generáció kevesebb szexuális életet él és több a "Késői" szűz. A milleniárisokról nem tudok nyilatkozni.
2022. nov. 9. 04:31
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az ilyen órákat kifejezetten untam mert már ki edukáltam magam mindennel kapcsolatban addigra. Csak azt nem szerettem amikor a kapcsolatokról kellet írni.
2022. nov. 9. 04:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt semmilyen felvilágosítás sem általános iskolában, sem gimnáziumban.

Szerintem felesleges is lett volna. Rendes családokban a szülők elmagyarázzák ezeket a dolgokat a gyerekeiknek.

2022. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!