Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék, hogy könnyebbé...

Mit tehetnék, hogy könnyebbé tegyem a tesiórákat?

Figyelt kérdés
Az osztályban ki vagyok közösítve, és szinte minden tesi órán párban kell csinálni a feladatokat. Mindig én vagyok az akinek nincs párja, ezért a tanár ordít velem, hogy nem igaz hogy nem vagyok képes azt csinálni amit mond, keressek már magamnak valakit, vagy álljak be harmadiknak valahova... Szóval megpróbálom bekönyörögni magam valamelyik párhoz harmadiknak, de nyilván mindenki elhajt, így a végén kínosan állok és nézem ahogy mások csinálják, vagy megpróbálom egyedül. A tanár állandóan megaláz meg kiabál velem emiatt, mindenki mást magáz, csak engem tegez, és mindenért beszól... Már minden tesi előtt gyomorgörcsöm van, és sírni tudnék. Felmentést nem hiszem hogy tudnék szerezni, semmi betegségem nincs.

2022. nov. 17. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Gusztustalan, hogy mik mennek még manapság is. Úgy tűnik, csak a szüleid tehetnek valamit. És meg kell erősödnöd lelkileg. Kitartást kívánok, és hogy forduljon jobbra a helyzet!
2022. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Sajnállak :( #1 vagyok, ha szeretnéd beszélhetünk még mindig, hátha feltudlak viditani
2022. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Odüsszeusz92 ***** válasza:
68%
Menj el abból az iskolából és az új iskolában legyél nyitottabb.
2022. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ShadowGanxter ***** válasza:
83%
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy gyurmázd ki magad és legyél egyedül, utána hidd el hogy oda fognak menni hozzád.
2023. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!