Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak gyermeked iskolájában...

Vannak gyermeked iskolájában sztrájkoló tanárok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor erről tájékoztatja valaki a szülőket?
2022. nov. 19. 08:14
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
78%
Van politika kategória is, ne itt politizáljatok.
2022. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok róla
2022. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
A gyerkeim iskolájában a tanárok harmada sztrájkolt. Erről az igazgató szülői körlevélben tájékoztatott mindenkit 2 nappal a sztrájk előtt.
2022. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
80%

Ez a két pipás 😂


- Szerinte akinek gyereke van, az "csokra fial"

- Akinek a gyereke iskolába jár, "az nem adózik", "csak lepasszolja a gyerekét" és "ingyen tanítják"

- a vidékiek "tudatlanok"

- "orbánia"


Nem jegyeztem meg mindegyik demagóg sallangját, de nyilvánvaló miért írogat itt.🤡

2022. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%

Aki lepontozott az gondolkozzon el azon, hogy a tüntetések miatti elmaradást ki fogja pótolni! Mert hogy senki, ebben biztosak lehetünk. Az meg senkit nem fog érdekelni érettségin, felvételin a továbbtanuláskor, hogy a gyerek miért van elmaradva, miért nem tudja teljesíteni az elvártakat. Akkor majd gondolkozzatok el, hogy ki is tehetett arról, hogy a gyerek szakmunkásként lesz kénytelen dolgozni, mert a hiányos tudása miatt sehova nem jut be! Szakmunkás fizetésből nyomorog majd élete végéig, mert képtelen volt arra a tanítója, hogy bejárjon dolgozni! Lehet gondolkozni ezen.


Az meg a másik, hogy soha, semmilyen rendszerben nem engednek a tüntetésnek, mert akkor mindenki más is lázadni kezd, ami kontrollálhatatlan állapothoz vezet. Ergo a tüntetéseknek semmi értelme nincsen, mindenki tudja jól, csak ugye milyen jó érzés lázadni és nem bejárni dolgozni! Ami nincsen, abból nem lehet fizetésemelést adni! Ennyi.

2022. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

"Aki lepontozott az gondolkozzon el azon, hogy a tüntetések miatti elmaradást ki fogja pótolni!"


Te meg azon gondolkozz el, hogy 10-15 év múlva ki fod egyáltalán tanárnak állni kerek egész 200 ezer forintos fizetés mellett. Mert nagyon senki. Még másodállásban sem.

Már most akkora tanárhiány van, hogy az nagy szónak számít, ha egy kémia szakos tanár tart kémia órát, vagy informatika szakos informatikát.

Erről ennyit.

Lehet gondolkozni ezen.

2022. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%

Én magam vagyok a 16-17 év közötti gimnazista tanuló. (10. osztály)

A mi iskolánkban körülbelül 20

pedagógus sztrájkol az országos sztrájknapokon. Ilyenkor a végzősök óráit 100%-ban, a miénket pedig 50%-ban tartják meg.

Nekem a tegnapi napon viszont alig voltak óráim, 2+2 helyettesítős, a többi elmaradt.

Úgy gondolom, hogy egy-egy ilyen alkalom (ugyanis fontos cél, a testvérem kezdő pedagógus, vicc a fizetése) rendben van, viszont az állandósulása nagyobb károkat okozna, mint hasznot.


Tanulni akarunk, de ehhez pedagógusok is kellenek!

2022. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

17, Akkor meg kell fizetni őket!


Majd lassan visszahozzuk a rabszolgaságot is, nem?

2022. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%

"Ami nincsen, abból nem lehet fizetésemelést adni! "


Ezt komolyan van képed leírni, mikor köztudott, hogy a politikusok bére többször is emelkedett màr, mióta inflàció van?

Én komolyan nem tudom hova tud még ez az orszàg süllyedni agyilag, ha a szemedet lopnàk ki, akkor is gyàrtanàl rà ideológiàt, hogy arra miért volt szükség.

Az, hogy akkor mindenki làzadhatna egy elég ostoba kifogás, mivel a pedagógusok a diplomàs rétegben piszkosul alul vannak fizetve, eddig is alul voltak, most hogy az àremelkedések utàn semmivel nem kompenzàljàk őket, egyenesen nevetséges a bérük. Igen tudjuk tudjuk, mehetnek el màshova, ha nem tetszik valami. Attól a gyereked majd tuti bejut a legjobb suliba, ha semmilyen tanàr nem marad.

2022. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


Eléggé rosszul értelmezte azt, amit mondtam. A családomban is van tanár, mint fentebb írtam, látom a fizetés hiányát.

2022. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!