Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiheti azt az osztálytársam,...

Hiheti azt az osztálytársam, hogy a fenekét néztem?

Figyelt kérdés
Mikor megyünk valahova, mondjuk látogatásra, és éppen beszélnek, akkor szeretek lefelé nézni, és úgy hallgatni. De ha előttem egy lány áll (aki tudja is, hogy tetszik nekem), akkor nem kicsit olyan, mintha a fenekét nézném? Hiheti, hogy azt nézem? Természetesen nem akarom bámulni, ilyenkor általában becsukom a szemem

2022. nov. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tartsd ugy a fejed hogy ha hatranez lassa hogy csukva a szemed.
2022. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem hiszi azt senki, hogy a lány fenekét nézed. De ha mégis ettől tartasz, akkor fordulj másik irányba, úgy, hogy ne a lány álljon előtted.
2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
kérdező, hát veled sincs minden rendben, ha inkább becsukod a szemed, mint hogy azt higyjék rólad, hogy egy lány fenekére nézel (amit amúgy kábé minden hetero srác szokott)
2022. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Nézném én szívesen órákig, de gondolom a lánynak nem tetszik

2022. nov. 21. 16:00
 5/5 xp ali ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, részvétem. Erőltesd meg magad, ne bámulj lefelé, mert félreérti.
2022. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!