Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan gondolja az osztálytár...

Jogosan gondolja az osztálytársam hogy egy "náci" iskolába jár és nem akar rajta lenni a tablón?

Figyelt kérdés

Osztálytársamat nagyon szeretem, kedves srác,de szerintem már eléggé túlreagálja az egészet.

Igen, nagyon sok igazságtalanságban volt része. Ilyen volt például az, amikor az osztályfőni nem engedte el osztálykirándulásra ezt azzal indokolta,hogy van egy osztytársunk aki többször bántotta a fiút, így nem akar konfliktust. Az a fiú nyár elején kékre zöldre verte az osztálytársamat, igazából gyerekes ok miatt, itt az apja felhívta a tettest, aki megijjedt és sírt az ofőnek,végén majdnem ofő intőt kapott az illető csak már junius 15.-e volt.

Ofő nagyon sokszor megalázta ezt a fiút. Lehülyézte, családjával viccelődött,megfenyegette hogy kirúgatja, volt olyan is,hogy direkt rosszabb jegyet írt a dolgozatára, tavaly év végén 3.8ra kapott 3-ast. Osztályfönökasszony valóban szemét,nem csak vele ilyen,de őt utálja a legjobban.

Az igazgatónak szólt mert ahogy én is láttam, nagyon jóba van az igazgatóval,de semmi nem történt.

Az osztályban erősen a periféria részén van,de ez nem ellene szól, eléggé ramaty osztályközösségünk van de nagyon magára veszi.

Többször probált a közösségbe csatlakozni de mindig elhajtották.


Idén nem bántja senki sem már,de kedvtelen. Nem akar rajta lenni a tablón. Mondtam neki,hogy nélküle ez az osztály nem olyan derűs mint amilyen volt, felejtsen, de nem hallgat rám. Hagyjam rá mert igaza van,vagy nyűstőljem még?



2022. nov. 26. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Igaza van. Hagyd rá, én se akarnék rajta lenni ezek után
Nincs,legyen rajt a tablón.
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Belehal ha csinálnak róla egy képet?? istenem a mai gyerekek egyre hülyébbek
2022. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van. Nincs tovább miről beszélni.
2022. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem valódi osztályfőnök az ilyen, inkább osztály"főnök". :)) Lehet, hogy te az a kérdező vagy?
2022. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Határozottan igaza van.
2022. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Neked mért van arra szükséged, hogy ő rajta legyen a tablón? A döntésébe való beavatkozás helyett mondjuk segítened kellene! Derűs??? A másokat kínzó osztály derűs? Hát te se vagy 100-as!
2022. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%
Azt is elmondtad neki, hogyan felejtsen? Vagy te is ennyit ölsz bele az egészbe, hogy felszólító mód, hogy felejtsen?
2022. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Legyen csak rajt a tablón. Nem csak neki volt rossz. Nehogymár magát megfossza ezektől a jó dolgoktól...
2022. nov. 26. 19:48
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus kontrollmániás vagy, aki nem akarja elfogadni más akaratát és a szabad döntésjogát. Szörnyű, mikor valaki nem az elvárt, illem szerint cselekszik, igaz? Kérdés, hogy benned van-e valamilyen érzés a dologgal kapcsolatban? Miért zavar? Anélkül meg tudod fogalmazni, hogy ő nincs benne?
2022. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
7-es, te nem vagy normális?
2022. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Elég önző dolog tőle hogy nem akar rajta lenni a tablón, kb 18 évesen lehetne több esze
2022. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!