Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mik voltak a legdurvább...

Mik voltak a legdurvább iskolai bántalmazások, amiket átéltél/veled történt?

Figyelt kérdés
Legfőképp lelki bántalmazásra gondolok. De fizikai is lehet.

2022. nov. 30. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít bántalmazásnak, mert csak egy beszólás volt. Osztálytársam azt mondta hogy hiba volt hogy megszülettem, a többiek meg röhögtek vele együtt.
2022. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ilyen volt, hogy torzszülött vagyok, halva kellett volna születnem. Fogyatékos vagyok, stb. Csak azért mert kicsit hadartam.
2022. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

- a tanár gúnyolódott a fogyatékosságomon

- mondogatta, hogy semmikor, soha nem fogadnak majd el engem

- megszervezte, annak ötletét felvetette, hogy a többiek ne szóljanak hozzám

- többieket bíztatta a rólam való árulkodásra

- én nem mondhattam el mi "hogy volt", "mi miért nem volt igaz", az árulkodók igen, ez elég volt neki ("már mindent hallottam erről")

- egész iskola előtti megalázás, megszégyenítés


Sok évig tartott ez

2022. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában meg általános iskolávan volt jellemző,mivel sajnos kezemnek volt problémája,plusz pláne szájszakasékos..

Sajnos normális iskolában küldtek ahol mindig bántottak (verbálisan/fizikálisan)

2022. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csúnya fejem van, ne nézzek rájuk mert elhányják magukat.

Leprás vagyok - kerültek, feltűnően kézfertőtlenítőzött az egyik miután összefogdosta a cuccaimat. A többiek röhögtek.

Erdei táborba azt mondta az osztályfőnök, hogy nem moshatok hajat mert nem vittem magammal hajszárítót. Vizes hajjal nem fekhetek le. Mások érdekes mód moshattak hajszárítás nélkül is hajat. Azon röhögtek, hogy a hét nap vége körülre zsíros volt már a hajam.

Nem pasiztam = kva vagyok, mindenkit lesz0pok, és öööömmmm.... Ja nem! Leszbikus vagyok. Tehát egyszer leszbiztek, egyszer kváztak.

2022. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Még az általános iskolában, 4.osztályban költözés miatt új suliba kerültem. Rögtön rám szállt pár "menő" csaj, kiborogatták a táskámat, eltüntették a cuccaimat, rángatták a ruhámat, stb. Elmondtam otthon, anyám szólt az osztályfőnöknek, hogy tegyen rendet. A kedves, drága osztályfőnök néni meg kiállított az egész osztály elé, és elmondott minden szerencsétlen hülyének (igen, ezekkel a szavakkal) amiért én rosszakat állítok a szegény osztálytársnőimről, akik pedig hooogy befogadtak engem, és csak "segíteni" akarnak, és "foglalkoznak velem", de én, a gonosz dög, nem értékelem ezt, én nem akarok beilleszkedni, én vagyok a hibás ... és mindezt 45 percen keresztül fújta egyfolytában.

35 éve történt, valószínűleg nem is él már, de a mai napig szívből gyűlölöm azt az aljas vén k@rvát.

2022. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

elég sok volt, szerencsére már rég volt, így megkoptak az emlékek, az egyik az osztályfőnök miatt volt emlékezetes (viszont ez a kevésbé jelentős), amikor a szokásos srác az óráján zaklatott, hangosan szóltam neki valamit, hogy hagyjon békén, erre kaptam egy osztályfőnökit 😆

szüleim pedig válaszoltak, hogy örülnek, hogy a gyerek megvédte magát 😀


ezen kívül sok volt, általánosban 7-8.-ban, majd szinte egész középiskolában mondhatni féltem bejárni, mert nem tudtam hogy aznap épp mivel fognak megtalálni, a szomorú része az, hogy valószínűleg ők már rég el is felejtették, talán általánosból már a nevemre se igazán emlékeznek, míg nekem örök emlék, köszi srácok ezúton is ✌🏻

2022. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy problémás b'zigyerek aki mindig megpróbált (velem egyetemben) lelökni valakit a rézsűköves domboldalról ami még életveszélyes is lehet, hát persze hogy nem csináltak vele semmit!
2022. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Engem 9.-Ben csúfoltak a menőbb lányok, gondolom az miatt mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Olyanokat mondtak, hogy ez itt nem az általános iskola, eltévesztettem a házszámot, tuti még soha nem is szexeltem.. az alakomra is többször megjegyzést tettek, hogy átlátni a lábaim között stb.
2022. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Amúgy azóta sincs onbizalmam, nem merek bemenni ruha boltokba, ahol szép nők dolgoznak mert az van bennem, hogy ők mennyivel jobbak, mint én, akitől még 24 évesen is elkérik a személyit, ha piát vesz.
2022. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!