Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolába bántanak, mit tegyek?

Iskolába bántanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, A suliban egyik osztálytársam alsóbbrendű degeneráltnak fajnak, ez pár napja tart (téli szünet előtt). Én csinálom a suli rádiót és amikor felmegyek szünet végén megkapom hogy szar zenéket játszok le. Fiúk cikiznek mert Harry Pottert, Stranger Thingset és Wednesdayt nézek, mert az lány osztálytársaim nézik ezeket. Németes kiránduláson (Nem Magyarországon) voltunk, és angolul beszéltem ott, ezért is cikiztek (német tanárnak is elmondták, nem tetszett neki) amikor osztálytea volt én csináltam a zenét köztük pár osztálytársam kijelentette hogy szarok, meg nem lehet rá táncolni. Köztük ők is kértek zenét ami benne is volt és egyik aki kérte mondta hogy ez halkan jobb. Én töltöm le az osztályfőnökömnek a filmeket hogy megtudjuk nézni Órán (Osztályfőnöki órán) amikor előveszem az Pendrive-ot akkor elkezdenek rinyálni. Ezen kívül nekem van bankkártyám egyedül az osztályba, vagyis nem tudok másról, és ordibálnak hogy "Ez bankkártya?" meg hogy "Minek is kell neked?". Nekem van egy VPS-em (Egy szerver darab ami 0-24be fut). Egy barátom meg fenyeget hogy "Ha nem rakod be ezt a számot atöbb esély van. Ha tesin rosszul dobok leordítják a fejemet de ha valaki más hibázik annak meg nem ordítják le a fejét. Nem vagyok perfekt németből, és mi a szavakból szoktunk szófocit tartani (Lényegében van egy focipálya és minden jó szóval egyet haladunk és ha valaki elrontja akkor a másik csapat jön) és amint kiderülnek a csapatok akkor mondják hogy "Nem megint ő!", hallom hogy a hátam mögött beszélnek rólam hogy én milyen béna vagyok. Egy fiú barátom van az osztályba, ő az egyik legnormálisabb, ő nem cikiz semmiért. De ő általában a többi fiúval beszélget. Meg az egész osztály Brawl Stars és Roblox függő, én inkább Minecraftozok és mondják az arcomba hogy a "MÁJNKRÁFT AZ SZAR".". Egy olyan osztálytársam van hogy ha nem játszom le a zenét amit mond megöl az óta nem járok vele edzésre. Bármit kérek osztály csoportba hogy "mi volt a házi?" hiányzóként erre semmi válasz nem jön. Másoknál sem, de Mindent amit csinálok és ők nem arra meg azt mondják hogy "MI A SZAR AZ?" meg "nem értek hülyéül." Van hogy fizikai bántalmazást is kapok, ott nem szoktam hagyni magam. Az egész fiú közösségbe csak én nem illek bele. A lány osztálytársaim normálisabbak, az másik osztályba lévő lányok is normálísak, meg kedvesek, ő velük szoktam is beszélgetni. Olyan helytelenül írnak osztálytársaim erre én nem szolok de ha én írok valamit helytelenül írok akkor egyből írják hogy "Megvárjuk hogy normálisan leírod!". Ez addig fajult hogy jövő szeptembertől másik iskolába fogok járni. Sorry a helyesírási hibákért.

2022. dec. 30. 00:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Szétverném a sok kis 13 éves pojácát rendesen
2022. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
91%

Ha rajtam múlna, lesz@rnám a gyerekek személyiségi jogait, kamerákat, de minimum mikrofonokat szerelnék be mindenhová, és akit 100%-ig bizonyíthatóan bullyingen kapok, az repülne az iskolából, plusz egyéb következmények. Gyorsan elmenne mindenkinek a kedve a gonoszkodástól.


Sajnos a kérdésre nem tudok túl sok jó választ adni. Remélem a következő sulidban jobb lesz a helyzet, ha tényleg váltasz. Amúgy tudom, könnyű mondani, de kérj segítséget. Ofőnek vagy jófejebb tanárnak mondd el, hogy ez meg ez a helyzet. Ha megint csesztetnek, sőt akár pont emiatt (spicli vagy, meg hasonló baromságok), akkor megint szólj. És így tovább. De ja, ezt könnyű mondani mint azt is, hogy "ne törődj velük". Fektess több figyelmet al ányokkal való szocializálódásra, ha emiatt lemelegeznek, ő bajuk. A legtöbb ilyen idióta amúgy titkon irigy.

2022. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Probaltatok már beszélni az igazgatóval? Bár mondjuk, ahogy elmeselted a sztorit ezek azért nem kis dolgok, komoly iskolai bántalmazás áldozata vagy sajnos, úgyhogy talán tényleg jobban teszitek ha átiratkoztok máshová. Bárhol máshol, mint a jelenlegi sulidban. Kitartást, remélem az új suliban nem lesznek ilyen problémák.
2022. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2 éve szóltam az OFŐnek, behívta az igazható helyettest azóta csak rosszabb lett.
2022. dec. 30. 01:11
 5/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2 napig megszűnt a piszkálás
2022. dec. 30. 01:11
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adott a helyzet, egyértelmű hogy nincs értelme bárkinek is szólni róla. Az egyetlen megoldás az iskolaváltás.
2022. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%
Szerezz be egy viperát és verd el őket
2022. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
30%

Szólj megint az ofőnek. hívja csak be megint a helyettes dirit. Ha nem változik semmi, megint. Előbb utóbb előkerülnek majd szaktanári, sőt, igazgatói figyelmeztetések is, és elmegy a kedvük.


Szüleid beszéljenek a legnagyobb állatok szüleivel, ez is egy ötlet.


Bátran nyomd ezeket, rosszabb nem nagyon lehet már a helyzet, jobb viszont akár igen.

2022. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

#2 +1, aztán majd sírhatnának otthon annak a jó ku*va anyjuknak.


Sajnálom kérdező, de nem tudsz mit csinálni, csak az iskolaváltás és az eltűrés van.

2022. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#8 Osztály társaim szülei meg engem alítanak be hülyének. Mert a gyereke sérthetetlen.
2022. dec. 30. 01:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!