Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van jogom ahoz h egy olyan...

Van jogom ahoz h egy olyan tanár legyen a kedvenc tanárom aki az iskolában tanít de abban az évben az én osztályomat nem tanítja?

Figyelt kérdés

Arról van szó h van egy tanár a suliba aki az én kedvenc tanárom. Az oszi főmnek ez nem tetszik h ő a kedvencem és kitalálta h nem lehet olyan tanár a kedvenc tanárom aki nm tanít.


Az igazgatóhelyettes szerint minden diáknak joga van ahoz h legyen kedvenc tanára és legyen olyan akit utál. Adott esetben ezt a diák ki is mutathatja. Az osztályfőnököm viszont ezzel nem ért egyet



2023. jan. 4. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Ezzel semmi gond nincs. Lehet egy olyan tanár is a kedvenc tanárom aki nem tanít.
Ehez nincs jogom csakis olyan tanár lehet a kedvencem aki épp tanít
Nincs jogom ahoz se h kedvenc tanárom legyen
Elvileg van hozzá jogom de nem etikus
18 szavazat
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
81%
Szerintem gyakorold még kicsit ezt a helyesíràs-dolgot, és koncentràlj a tananyag elsajàtítàsàra.
2023. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék válszt
2023. jan. 4. 20:33
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy át fog kerülni a humor kategóriába.
2023. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem vicc ténylegi igaz. Tényleg kíváncsi vok az értelmes válszokra. Nem viccből kérdem. Komolyan ez a helyzet.
2023. jan. 4. 20:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom.

A kedvenc tanárod nem magyart tanít.

Az ofőd lehet, hogy magyart tanít, ezért vice versa, te nem vagy az ő kedvence.

2023. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Passz.


Nekünk az osztályfőnökünk egy kretén, minden csak nem pedagógus.


A matek és fizikatanárunk, kb. óraadó.


Persze tudom, hogy most minden tanár kivétel nélkül csodálatos, de nálunk 15-ből 10 sz*rt sem ér.

2023. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát igen.... Az oszifőm se a legélesebb kés a fiókban. Van egy másik tanár akit imádok viszont idén nem tanít az oszifőm szerint csakis olyan tanár lehet a kedvencem aki tanít.



Mekkora egy hülyeség

2023. jan. 4. 21:13
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan került ez elő?

Mi köze ehhez az osztályfönöködnek? Mi köze ehhez az igazgatónak?


Miért kéne bárkinek is tudnia ki a kedvenced?


Hogyan jönn ide a jog? A kedvenced nem jog alapján választod. Azt nem is választod.

2023. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Úgy h az osztályfőnók megkérdezte h kinek ki a kedvenc tanára. Én őszintén válszoltam és kiakadt. Volt olyan osztálytársam aki szintén azt a tanárt mondta mint én azon is kiakadt. Azt mondta h nincs joga ahoz egy diáknak h olyan tanár legyen a kedvence aki nem is tanítja.
2023. jan. 5. 09:13
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került a képbe az igazgató?
2023. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!