Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanárként mit gondoln...

Egyetemi tanárként mit gondolnál ha az egyik általad tanított hallgató így teljesítene?

Figyelt kérdés

Az egyik szaktársamról van szó. Az egyik gyakorlati órán az összes (2) zh-ja egyes lett, beleértve azt is, hogy mindet újra lehetett írni a javítás érdekében egyszer, és azok is, de így a kettes közelében sem. Órán kb semmi aktivitást nem mutatott, azon kívül, hogy jegyzetelt.

Aztán írjuk ma délelőtt az utolsó javítót (ő, én, meg egy valaki), ami csak azoknak van, akik megbuktak, igazából ponthatárok ugyanazok, mint év közben, és nem csak kettes lehet.

A tanár közölte, hogy ő ott nekiáll javítani, aki akarja azt is megvárhatja. És ott várom ezzel a szaktársammal az eredményt, és bmeg, hibátlan lett neki. Ezt hogy? Nem fura, ha valaki tulajdonképpen négy dolgozatot nem tud megírni legalább egy kettesre, erre az ötödik, ami az egész féléves anyag, egybe, az meg hibátlan neki..?


2023. jan. 9. 11:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%

Azt tudom mondani, amit eddig...

Ha jól látom, felmerültek bizonyos gondolatok...

Védje meg a dolgozatát, mert nyilván a tanár részéről lehet gyanús, hogy ennyire volatiris a teljesítménye.

Ha tényleg tudta, a megvédés után is fogja, ha nem tudja, akkor ott valami nem kóser...

2023. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, egyszerűen lehet hogy más kérdések volt pont olyan amiket tudott. Ketten mentünk át élettan szigorlaton nekem 4es lett vagy 60 emberből. Ez a második vizsga volt már. Elsőn nem ment át senki.
2023. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!