Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valamiért nagyon agresszív...

Valamiért nagyon agresszív lettem a téli szünetben(előtte sem voltam ma született bárányka mondjuk) ,de most bárkit meg ütnék mert olyan verekedhetnékem van lány létemre a suliba meg akárhol, szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egy kis verekedésből mekkora baj szokott lenni? Végzős vagyok már nem rúghatnak ki egy kis engem piszkáló másik lány megveréséért ugye?

18/L



2023. jan. 16. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne kockáztass ilyennel így a suli végén. Vegyél egy boxzsákot+boxkesztyűt otthonra, zokni le, és üsd+rúgd azt:).
2023. jan. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Gyere el Miskolcra! Ajánlok neked esti sétához néhány jó kis helyet. Újgyőri főtér, Búza tér, Centrum, de ha elég menő vagy, szeretettel vár Lyukó is. Ott megmutathatod, milyen vad amazon is vagy valójában (garantálom, hogy reggelre kezesbárány leszel 🐑).
2023. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere küzdősportra. Azokon a foglalkozás végén általában van szabad foglalkozás=levezetés, vagyis a tanultak alapján ami a csövön kifér. Ja, igen, a másik is ütni fog nyilván. De le lesz vezetve a feszültség a kis méregzsák fejedből. 😜
2023. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuss egy pár kört a helyi pályaudvar körül, biztosan le fogsz nyugodni kicsit.
2023. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Kellene egy barát vagy elemes barátocska, aki "lenyugtat":DDD


A határon vannak "kerítés-ugrók", őket gyepálhatod:DDD

2023. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem ért nyilván sok impulzus, túl kipihent lettél és felgyülemlett benned a sok feszültség ami így jön ki rajtad.


A reakció normális amíg tudod kontrollálni.

2023. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Megduglak és lenyugszol. Na, mikor érsz rá?
2023. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
#7 Nem biztos, hogy akarnád te azt :D
2023. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogynem! 18 éves kis husi, tele ellenállással, megtörni való akarattal... nyami!
2023. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megöletlek két ukránnal!
2023. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!