Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jó ajándék lenne az osztály...

Ez jó ajándék lenne az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Közeleg a farsangi buli, amikor egymásnak ajándékokat kell adni, de nekem nincs semmi pénzem, és a szüleim se adnak. De van otthon egy nagy adag befőttes gumi, különböző színűek, és vastagságúak, azt el tudom lopni. Ez jó ajándék lenne?

2023. febr. 3. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kimaradni inkább az ajándékozásból?
2023. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon.
2023. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kimaradni belőle de, nem lehetett. Mást mit adhatnék? Otthonról még vihetek neki lekvárt, vagy csalamádét, de az még rosszabb szerintem.
2023. febr. 3. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ajándékoztok farsangkor? Mikulás vagy karácsony környékén még érthető lenne. Némi jóindulattal húsvét is. De farsang?
2023. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Lesz farsangi bál, és valami okosok kitalálták az osztályból, és már neveket is húztunk.
2023. febr. 3. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon édességetek, abból talán vihetnél neki. Vagy készíthetnél neki valamit te magad is, ha van ötleted.
2023. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát édesség nincs, még azon gondolkodok vagy megpróbálok valami sütit csinálni, ha van otthon hozzá való de nem csináltam még ilyent soha, lehet hogy béna lenne.
2023. febr. 3. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok befőttes gumit rágumizol egy pálcára, és úgy fog kinézni mint egy színes gömbnyalóka-még farsangra talán vicces is.


Vagy befőttes üvegből készíts valaki kreatívat nagyon sok ötlet van neten.


Vagy befőttes üvegbe tegyél ilyen vicces kuponokat és kösd át egy masnival-viszed a táskáját, megírod a leckéjét stb.


De hogy miért kell farsangra ajándékozni azt én sem értem.

2023. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!