Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek egyes tanulóknak...

Szerintetek egyes tanulóknak honnan van bátorságuk megverni a tanárt/tanárnőt?

Figyelt kérdés
Láttam online külföldön vannak csajok akik simán neki mennek a tanárnőnek ha valami nem tetszik nekik ezt tanulják otthon?
2023. márc. 6. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ezek nem tanulnak semmit, főleg nem tiszteletet. Gondolom úgy gondolkodnak, hogy semmi következménye nem lesz, akkor meg miert is ne tennék meg.
2023. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak visszaélnek azzal, hogy ők még a büntethetőségi korhatár alatt vannak.
2023. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakember szóval nyugodtan javítsatok ki, de józan paraszt ésszel szerintem ez nem bátorság kérdése. Az ilyen emberek mentális betegek, emiatt nincs bennük kontroll, agresszívak, és valószínűleg az agyuknak azzal a részével is gáz van, ami a felelősségtudatért felel (legtöbbünk már volt legalább egyszer olyan helyzetben, mikor fel akartunk rúgni valakit, de nem tettük mert tudtuk hogy akkor feljelentenek, kirúgnak, vagy hasonlók, helyzettől függően).
2023. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyes tanároknak hogy van joguk megpifozni a hatéves gyerekem, és azt mondani neki hogy ha ezt otthon elmondod letagadom?
2023. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez sem helyes igazad van de ahogy mondani szokás az erőszak nem megoldás
2023. márc. 6. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, az lenne a megoldás ha előzetes és időszakos nagyon komoly pszichológiai szűrések lennének.
2023. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2023. márc. 6. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nekünk még a 2010-es években mondta az egyik tanár, hogy rendszeresen van nekik ilyen ellenőrzés, szóval a szándék legalább már megvan, csak sokkal komolyabban kellene venni, ha abból indulok ki hogy az említett tanárnak is voltak idegbeteg pillanatai, aztán mégis átment.
2023. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, ez színtiszta politika. Ha meg lenne a szándék rá, akkor nagyon megválogatott és nagyon megfizetett pedagógusaink lennének.

De itt még odáig se jutnak el, hogy a pedofilokat kiszűrjék

2023. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Be vannak nyomva.
2023. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!