Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes belém, vagy csak jó...

Szerelmes belém, vagy csak jó barátom?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki nekem bejön, de nem igazán tudom ő mit érezhet. Sokat viccelődik, hülyéskedik velem, és megnyílik előttem, nincs nagy zavarban,szívesen elmondja a kérdésem nélkül is, ki nem szimpatkius neki a társaságból. Más lányokkal is beszélget, de valahogy máshogy beszél velem, legalábbis én így érzem. Szerintetek?

2023. márc. 11. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell kiderítened! Élhetünk a világon bárhol de ezt mi nem tudhatjuk! Próbálj neki jeleket adni aztán figyeld hogy reagál! Mondjuk ha szerelmes lenne beléd akkor gondolom elhivna kajázni meg ilyesmi igy az is lehet hogy csak játszik veled esetleg jól érzi magát veled!
2023. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
"legalábbis én így érzem" .....érzésekkel nem lehet mit tenni.
2023. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, megpróbálom amit javasolsz, és én is kezdeményezek majd beszélgetéseket, talán rá is írok, stb...

#2 Már bocsáss meg, de ez nekem sokat nem árult el a kérdésemre.

2023. márc. 11. 19:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, hogy sok koztunk a szemkontaktus es szinte mindig o kezdemenyezi a beszelgetest
2023. márc. 14. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudunk mit mondani, de egyébként ha tényleg úgy gondolod, bejössz neki, és ezt nem csak bemeséled magadnak, akkor valószínűleg igaz


Kérdezd meg a barátaid, ők mit gondolnak. Általában nagyon észrevehető az ilyesmi

2023. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom azota egyebkent egyutt vagyunk :)))
2023. aug. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!