Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a hálózat tanáromnak?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába raktam a kérdést, azért bocsi. Szóval sulimban van egy tanárom aki hálózatokat tanítja(infós suli), és idén ballagom így neki szeretnék adni valami ajándékot mivel hihetetlen jóarc, legsegítőkészebb ember akit valaha ismertem. Iskolai anyagon kívüli dolgokról, pl. a továbbtanulásomról és munkakeresésemről is sokat beszéltünk és mit hogyan tervezek. Ezért szeretném meglepni valamivel mert nagyonnagyon sokat segített. Viszont nem tudom mit szeret igazán? Valami általános ötleteitek esetleg vannak mit adhatnék neki?

2023. márc. 20. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A jagert mindenki szereti. Nagyon nem lőhetsz mellé.
2023. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Csoki (annak mindenki örül), ha nő akkor virág. Ha valamilyen különlegeset szeretnél adni, akkor készíthetsz te magad is valamilyen ajándékot (például könyvjelző), de adhatsz neki akár könyvet is, vagy valami olyat amiről tudod hogy szereti vagy örülni fog neki.
2023. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wannacry visszafejtő algoritmust
2023. márc. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyen serleg, egy doboz bonbon kíséretében?

[link]

2023. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!