Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelenthet ha a tanár így...

Mit jelenthet ha a tanár így köszönt nekem ma reggel?

Figyelt kérdés
Ma reggel a kedvenc tanárom(tudja,hogy a kedvencem)úgy köszönt nekem,hogy helló cica. Nem szokott ilyet csinálni. Lány vagyok és ö is nő. Miért csinálta ezt? Szompla kedvesség? Mit jelentsen ez?

2023. márc. 21. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Milyen hangsulyban tette?
2023. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kedveskedő mosolygós. Mint mindig.
2023. márc. 21. 15:51
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Jujj.
2023. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen, tetszel neki, meg akar dugni. Úgyis ezt akarod hallani.
2023. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
93%
Semmit nem jelent szerintem. Bár ezt így nehéz megmondani... Talán az önbizalmadat próbálja építeni. Vagy csak a barátjának tart téged és hasonló módon köszön a barátjainak. 70% hogy nincs mögötte rosz szándék / többet akarás.
2023. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a főnököm hív mindenkit Kincsemnek, ő is nő, csak megszokta. Nem jelent semmit, szimplán kedves.
2023. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
#4 Azt tudod értelmezni, hogy a kérdező lány, a tanár meg nő?
2023. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
7: te azt tudod értelmezni, hogy ez a kis köszönési forma éppen ezért durván aggályos? Normális tanár egy diákot sem cicázgat csak ugy. Fel kell merülnie ennek az opciónak, amit a 3-as felvet. Ezek a ragadozók nem véletlenül mennek tanari pályára és nagyon tudják hogyan kell egy ártatlan gyerek bizalmába férkőzni, amíg a kedvence lesz valamenyiknek. Aztán lehet továbblépni, cicázgatni, miután ezt is elfogadja a gyerek, ismét egy lépéssel közelebb a célig.
2023. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Matektanárom drágámnak hivott :D
2023. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon normális tanár. Néha szokott ölelgetni is. Bármit meg lehet vele beszélni. Normás esetben a nevemen hív(nyilván becézget)vagy picúrkámnak,de azt mindenkivel csinálja.
2023. márc. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!