Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet arra a tanárom,...

Kényszeríthet arra a tanárom, hogy adjak több másik gyereknek a cuccaimból?

Figyelt kérdés
Ma rajzórán csak nekem és egy másik osztálytársamnak v volt rajzlapja. Az osztálytársamnak 3db volt. Nekem kb 30. A tanár azt mondta, hogy adjak akkor mindenkinek lapot. Én mondtam, hogy nem, mert így is nehezen jövünk ki és elég drága a lap. Ő azt mondta ez nem a világ vége. Én megmondtam, hogy mi ezt nem tudjuk magunknak megengedni. Azt mondta szól az igazgatónak és bajom lehet ebből. Tenyleg lehet bajom vagy csak fenyegetőzött? Ilyen esetekben monhatok nemet?

2023. ápr. 25. 15:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Szól az igazgatónak és mi? Beír egy szaktanárit, mert nem adtál a lapjaidból? És ki a qrva anyját érdekli az? Mert az igazgató semmit nem fog tenni az intőit meg a hajára is kenheti ő egymagában.
2023. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta szól az igazgatónak és bajom lehet ebből. Mkst lesz egy kurándulás és akinek nem engedélyezu az igazgató nem mehet. Erre gondolhatott?
2023. ápr. 25. 15:43
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Szóljon. Ha emiatt nem mehetsz kirándulni javaslom forduljatok egy ügyvédhez/újsághoz. Már az is elég meleg, hogy az igazgatóval FENYEGET, de ha idáig jut a dolog az már durva túlkapás.
2023. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet egy tanár ilyen gyökér istenem...
2023. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem tanár, ez egy hatalmával visszaélő szélhámos, akit fel kéne jelenteni.
2023. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, eszembe jut erről a kérdésről, amit rokonságban pedagógus mesélt, hogy a gyerekkel beüzent a szülő, hogy nincs pénzük egy kb. 100 Ft-os füzetre, adjon az iskola, de a gyerek okostelefonnal mászkált iskolába. Sajnos nem Finnországban élünk, ahol az állam gondoskodik arról, hogy az iskolákban mindent megkapjanak ingyen a gyerekek, és semmit nem kell bevinniük, még egy vacak rajzlapot sem.
2023. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Normál esetben ezt úgy szokták, hogy felveti maximum a tanár, hogy ha akar akkor adhat másoknak és akkor tudnak majd dolgozni.


Az igazgatóval fenyegetés nekem már furcsa. Az pedig, hogy megint egy olyan kérdés ahol az igazgató a kirándulást és/vagy egyéb iskolai programot beírásokhoz köt az nekem furcsa.

Hol élsz te, hogy ilyen van az iskolában? Én soha életemben nem találkoztam ilyennel és senkitől sem hallottam még, hogy ilyen lett volna egyedül itt olvastam eddig kérdéseknél.


Egyébként nem vagy köteles a cuccaidat megosztani és erre nem kötelezhetnek. Bármiféle fenyegetés teljesen alaptalan és valótlan.

A legnagyobb fenyegetés amit tehet az az, hogy akkor az osztálytársaid órai munkája egyes lesz.

2023. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
*Nekem kb 30* de nehezen jöttök ki érdekes lol
2023. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Én az ilyen tanárt azonnal rugatnám ki, és tiltanám el az oktatástól, aki a másik gyerek tanszereit akarja beosztani a többi gyerek között.
2023. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez csak egy provokatív kamu kérdés, hogy szidjuk a tanárokat.
2023. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!