Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytermetekben éreztete...

Az osztálytermetekben éreztetek már lábszagot? És mit mondtatok annak a fiúnak/lánynak aki miatt lábszag lett?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de ha éreztem volna, nem hiszem, hogy az illetőt kellemetlen helyzetbe akartam volna hozni.
2023. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Amikor én jártam suliba, minden osztályterem padlója azzal a büdös, sárga vagy zöld linóleummal volt beborítva, hasonló, mint a tornatermekben, na annak kifejezetten lábszaga van.
2023. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha éreztem is lábszagot, soha életemben nem voltam képes visszakeresni, hogy ki is a tulajdonosa. Az a fajta bűz csak úgy leng az éterben, gazdátlanul.
2023. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
"Fúj, de büdös van. Bűzlik a lábad!"
2023. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Pedig még korán van...Most jön a nyár a melegek! Mi lesz később?!
2023. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert mi nem mezitláb ültünk az osztályban. A cipőnkből meg valahogy sose szivárgott ki.
2023. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Egy nyugtalanláb szindrómában szenvedő lány egyszer kibújt a balerina cipőjéből és úgy rázogatta a lábát. A közelében ültem, úgy éreztem meg. Ha lett volna még egy órám, akkor szünetben finoman megkértem volna, hogy vagy hagyja magán a cipőt vagy, ha kibújik belőle, ne rángassa a lábát.
2023. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5, tudtommal a sulinak mindjárt vége. Amikor bejönnek az igazi melegek, már nem lesz suli.
2023. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8# Attól még büdös lesz a lábba tök mindegy hol!😁
2023. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Az osztálytermetekben éreztetek már lábszagot?"


Ez volt az egyik kérdés.


Én leírtam, hogy igen.


"És mit mondtatok annak a fiúnak/lánynak aki miatt lábszag lett?"


Ez volt a másik kérdés.


Erre is válaszoltam.


*


Nem értem, hogy ezek után miért lettem a nullára pontozva.


A 7. válaszoló voltam.

2023. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!