Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit egy iskolatársad tett veled?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Pillangókéssel nekem támadt. Szerencsére megúsztam karcolásokkal, őt meg bedobták Javítóintézetbe.
2023. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Hány évesek voltatok?
2023. máj. 1. 21:25
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Csesztettek, bántottak szinte egész általánoson keresztül, és mindennap gyomorgörccsel mentem be, ez nekem elég durva.

18F

2023. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. Sok streber hagyja magat
2023. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Minden témában felteszed ezt a "legdurvább" kérdésedet?

Durva lelkivilágod lehet..

Jobbulást neked! :)

2023. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

4, a stréber az a kapaszkodó, törtető valaki, aki mindig a tanárok figyelmének a középpontjában akar lenni, hogy a tanárok kedvence legyen. Nem feltétlenül kell, hogy jó jegyei legyenek, általában jellemzőjük, hogy az osztály dolgait kiadják a tanárnak, minden diák hibáit kiemelik, hogy így az osztály legjobb diákjának tűnjenek és más módon tesznek keresztbe az osztálynak, hogy ők legyenek a legjobbak a tanár szemében, plusz mindenféle szívességekkel meg dolgokkal halmozzák el a tanárt.


Rájuk gondoltál, ugye?

2023. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer eltalált kosárlabda és hangosan sírtam és mondták hogy ciki hogy hangosan sírtam és másnap Mártírnak csúfoltak de szerencsére ofő megmentett mert beszéltem vele erről és sírtam és mondta nem mártír vagyok hanem Mártisszimá mert tudta hogy érdekel engem spanyol nyelv és pont akkor kerestem spanyol becenevet a nevemre Mártára és ezt elmeséltem osztálytársaimnak és ők is így hívtak és menő lettem és azóta is így hív mindenki és ráadásul osztályomnak legjobb tanulója is vagyok szóval kitatást mert vannk szomorú napok de szépek lesznek mint ahogy nekem is!
2023. máj. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában belehugyozott egy osztálytársam a cipőmbe.


Általános iskola 7-edikben bullyingoltak a 8-adikosok, egyszer az egyiket megütöttem, mikor nem hagyott békén, egy másikat meg leb.ziztam, egy lány osztálytársuk a lakótelep hirhedt verőemberével járt, bekamuztatták a csajjal, hogy zaklattam, így a srác meg akart verni, konkrétan 20-30 emberrel zártak körbe a sulit, azt üzenték nekem látszólag semleges embereken keresztül, hogy hátul menjek ki, persze ott voltak a legtöbben. Végül egy tanár segítségével jutottam ki elől.


Utána a csávó még hetekig próbált elkapni, volt hogy tesin iskolaköröztünk, volt amikor iskola után, de valahogy mindig kitrükköztem. Végül megunta.

2023. máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik nagy fociimádó gyerek, tesin amikor fociztunk nekirúgta 2× is a labdát a kezemnek, mert nem tetszett neki, hogy az ő csapatában voltam és amikor felém közeledett a labda , simán csak arrébb sétáltam, hogy ne legyek útba.😇

Na de olyan erősen, hogy megzúzódott a kezem és 3 hétig gipszben volt...

2023. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Még általánosban háromszor hasszájon vágott ököllel egymás után. Kicsi, vékony voltam általánosban, szóval könnyen lehetett bántani. Egy fél perc múlva egy maroknyi homokot dobtam a szemébe, emlékszem full vérbe lett a szeme, és köpnyi nyelni nem tudott :D még én lettem lecseszve, asszem osztályfőnökit is kaptam. Ez volt életem első, utolsó bunyója de rendesen megmaradt 19f
2023. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!