Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább amit...

Mi volt a legdurvább amit általános és középiskolában láttál vagy hallottál? Meséltek történeteket?

Figyelt kérdés
Verekedés, rosszaságok, tanárral szemben durvaság, esetleg megkötöznek egy diákot, stb.

2023. máj. 4. 17:31
1 2
 1/15 Daniel Prime ***** válasza:
90%
Általánosban volt olyan (nem osztálytársam), aki bedrogozva jött iskolába. Rendőrségi ügy is lett belőle.
2023. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Volt egy csajszi már akkor mindenkivel kefélt..már altalanosba..mire gimibe ért majdnem az egész városnak megvolt (nekem is)..aztán el kellett költöznie annyira ki utálták az emberek.
2023. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkásképzőben volt egx 19-éves másodikas évvesztes bukott is aki a kollégiumban terrorban tartotta a kisebbeket engem nem negyedikes voltam. Pénzt kéregetett aki nem adott megfenyegette megverte,volt egy makacs karakán jókötésü elsős jól megcsapta. Ebből nem lett semmi nem tudódott ki,hanem a fickó bosszúból egy széklábbal le akarta csapni szerencsére a másik felemelte a kezét azt találta el. A keze szilánkosra törött,no lett is balhé az iskola ugye mosta kezeit moshatta,mert a szülők és a többi szülő akinek tudomása volt a dolgokról,gyerekek othon kitálaltak feljelentést tettek. A fickó19-éves büntethető kiskoruak ellen zsarolás stb, több évet kapott letöltendőt kollégiumi igazgatót és két nevelőt kirugták!
2023. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársam összeveszett egy másik sráccal. Ment a póverkedés, ki, hogy, mennyire fogja megverni a másikat. Valamelyikük odaszólt elváláskor, hogy na majd meglátjuk, kinek lesz több embere.


Ebből lett az, hogy páran összeszedték az összes aprót, amit találtak, és körbetelefonáltak egy csomó arcot. Az lett a vége, hogy két óra hossza múlva konkrétan több, mint 100 szedett-vedett ember állt az iskola előtt. Ebből szerintem 80 nem tudta, miért kellett jönnie, de impozáns sereg volt, az biztos.


Lett belőle rendkívüli osztályfőnöki óra igazgatói vendégszerepléssel. De a "kinek lesz több embere" vita empirikus bizonyízással eldőlt. :D

2023. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy úgy általában voltak olyan dolgok, amik ma már elképzelhetetlenek, akkor meg ez volt az általános.


A kilencvenes évek közepén, 10 évesen, ha kimentem budira, annak kötelező velejárója volt, hogy az idősebb arcok röhögve direkt a pofámba fújják a cigifüstöt. Ma már a kocsmában sem gyújthatsz rá, akkor meg egy középiskola retyója olyan volt, mintha kigyulladt volna a ház.


A kétezres években még lazán lehetett flaubert pisztolyt venni egy vadászboltban engedély, bármi nélkül. Két haverom összespórolta a 20ezret rá, és vett magának 15 évesen. Aztán ezzel a zsebükben járkáltak iskolába.

2023. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Kétezres évek elején szomszéd kisvárosban,iskolában egy ficko 15éves hatodikas zaklatta iskolatársát olyan szinten hoy a városban is a nyomában járt. A srác nem mert szólni mert megfenyegette hogy a kiöccsének is annyi annyira félt hogy kést hordott magánál,egy szer a városban egy parkban találkoztak a fickó meg akarta verni,ő kést rántott és leszúrta a támadót. a gyerek életkora miatt nem volt büntethető,ismertem a zaklató papáját,igazi búbúbú,volt!
2023. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy legendás tanár a szülővárosomban - nem feltétlenül jó értelemben. Rettentő jóindulatú volt, és jól is tanított, de az indulatait nem annyira jól tartotta kézben - finom voltam :D. Évekkel ezelőtt voltak ezek a tanárverős sztorik valamelyik északi mordorban, az első gondolatom az volt, hogy na, ha az öreg Tibibá lett volna a tanár, akkor ez maximum fordítva történt volna.


Na ez a fickó volt egyszer úgy, hogy egy haverom bátyja annyira felidegesítette, hogy székestől felkapta a srácot, és a szó legszorosabb értelmében kihajította az ablakon :D. Mármint a földszinti ablakon, nyilván, de akkor is: repült a gyerek székestől. :D Én ezen még most is röhögök.

2023. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb középiskolába jártam.Volt pár durva sztori ott is.Dugtak,szívtak,cigiztek a wcben.Drogot árulták és egyéb dohányterméket a suliban.Darazsat dugtak le az egyik gyerek torkán.Tanárt kilógattak az ablakon.A tanárra ráborította a gyerek 2x is az asztalt amiért nem engedte át a pótvizsgán.Általánosban kb az volt a legdurvább,hogy tanuloszobán a tanár beleverte a diák fejét a táblába,de nem durván,berugták a wc ajtaját.
2023. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Havannai gyerek vagyok. Majdnem abból az időből, ahol havannát tartották a legkeményebbnek.

Hát voltka dolgok.

De később iskolában is, de semmi ilyen, amiket csak úgy megúszol, hanem amiket titokban kell tartani, mert különben másnap a rendőr bácsi elviszi apádat.

2023. máj. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Megmérgezte az igazgató helyettes az igazgatót.
2023. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!