Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Végzősök, ti mennyire izgultok...

Végzősök, ti mennyire izgultok az érettségi miatt? mert én nagyon, a sírás kerülget

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izgulás természetes, bár annyira ne stresszelj rá hogy a sírás kerülgessen. Az érettségi közel sem olyan nehéz mint ahogy be van állítva, megfelelő felkészüléssel simán át lehet menni, sőt. Bízz magadban és a képességeidben jobban.
2023. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aj, már! Menni fog és ügyes leszel!🍀
2023. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, mindent bele fogok adni
2023. máj. 7. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Menni fog, sok sikert!


Évek múlva majd visszagondolsz, hogy ez mégsem volt olyan nehéz.

2023. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éve érettségiztem, de a mai napig megvan, mennyire izgultam. Szörnyű volt. Szegény családomat sajnálom így utólag, mert amit akkor össze hisztiztem, azt elég nehéz lehetett elviselni. :)

Semmi baj nincs veled, gondolj arra, hogy előtted eleg sokan megugrották már ezt a feladatot, minden bizonnyal neked is menni fog. :) Sok sikert!

2023. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már túl vagyok rajta, de csak minimálisan izgultam.

Mivel tudtam, hogy buktatni úgyse fognak, mert nem azért tanítottak évekig rengeteg időt és energiát rám pazarolva.

Meg az a tanárnak a legcikibb, hogy bukik a diákja, mert évekig semmi se ragadt rá :D

2023. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam érettségit javító tanár és elmerem itt névtelenül mondani neked, hogy a kutya nem ellenőrzi le, hogy hogyan javítottuk az érettségit és ezt kihasználva minden diákomnak összekapartam mindig annyi pontot, hogy az eggyel jobb jegyet kaphassa meg.
2023. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

ezt jó olvasni, de a matektanárral nem vagyok jóban ezért nemtudom hogy ő is olyan jófej lesz-e mint te 😅 vagy nem is ő fogja javítani?

2023. máj. 8. 00:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 Én sem voltam minden diákommal jóban, mert nem akarták egyesek még csak picit sem megerőltetni magukat. Nagyon nehezen találtam nekik annyi pontot, hogy a kettes meglegyen de végül megadtam. Az egyiknek bevallom annyira necces volt, hogy bele is írtam kék tollal és arra adtam plusz egy pontot amivel meglett a kettes.


Ilyenkor már nincs ellenségeskedés, azon vagyunk, hogy átrúgdossunk mindenkit mert az érettségi már mindenhez kell, szívatni meg senkit sem akarunk ezzel.

2023. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na?! Milyen lett,


?!👍🌻🌷

2023. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!