Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aranyosak voltunk, vagy...

Aranyosak voltunk, vagy inkább bugyuták a padtársammal, hogy rajz órán Mikulás dalokat énekeltünk halkan?

Figyelt kérdés
Mind a ketten majd megfagytunk órán, rajtam piros, a barátnőmön fekete prémes télikabát volt, Ő volt a krampusz lány én meg a Mikulás lány. A tanár nem hallotta, az osztálytársak közül néhányan igen. 17/l

2023. máj. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak :D ?

Én végigfirkáltam az egész napot, sőt volt,hogy unalmamban egy egész széket lefestettem a monogrammomal meg ilyenek.

Végigpofázzuk azokat az órákat ahol a tanár kissé zakkant vagy, idegesít.

2023. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehetne egy b..ó horror film eleje a történet :d vagy egy thrilleré ahogy mondjuk egy pszichopata gyilkos kinéz titeket miközben ezt csináljátok…bocs csak túl sok filmet nézek :d


Amúgy szimplán aranyosak.

2023. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mókás:).
2023. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ilyesmi teljesen termeszészetes volt.🤷‍♂️

Volt egy lány aki mindig énekelt/ hangosan beszélt.

Én meg voltam az a fiú, aki ilyenkor megszólalt a hátsósorból "kussoljámá'".😇 Mondjuk ilyenkor csak azt értem el hogy még hangosabban énekelt, mondjuk nem is az volt a célom hogy elhalgasson.😅

2023. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Tíz évvel ezelőtti énem viccesnek tartja, mi is folyton ilyesmit csináltunk a suliban.


25 éves fejjel bunkóságnak tartom. Abban biztosak lehettek, hogy a tanár mindent hall, csak egy idő után belefárad abba, hogy a fél napja azzal megy el, hogy hülyegyerekek között tegyen rendet.

2023. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os ezt mennyi ideig tartott megfogalmazni? :P
2023. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. 44 évesen is szoktam nem alkalomhoz illő gyerekdalokat énekelni.
2023. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!