Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan birjam ki az iskolában...

Hogyan birjam ki az iskolában ,ha senki sem szeret engem ?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok közösitve az osztályomból,senki sem szeret engem ,és mindenki csak bánt . Nem tudom miért viselkednek így ,én nem ártottam nekik semmibe ,lehet csak lenéznek,és engem pécéztek ki. Ha beszólnak,nem hagyom általában magam,de hát nem igazán szoktak megvédeni,így nem sokat érek vele . Az a legszomorúbb az egészben ,hogy tényleg semmit sem tettem amiért így viselkednek,tehetetlen vagyok , nagyon bánt ez az egész ,úgy érzem nem ezt érdemlem . Nagyon nehéz már kibirnom,hogy ennyire nem kapok onnan szeretetet. Mit tehetnék? Hogyan veszeljem át még ezt a 2 évet ? iskolavaltas nem lehetséges . Szívesen beszélgetnek valakivel akinek ugyanez a tapasztalata:)

2023. máj. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez van, ki kell bírni. érettségi után nem fogod többé látni őket
2023. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Szeresd magadat. Akkor van már egy ember, aki szeret téged.


Amúgy meg 16 vagy, ha jól értem, azaz mehetsz diákmunkázni. A pénzből gyúrd ki magad, járj személyi edzőhöz. Csajozz be, aztán irigykedjenek csak...

2023. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Az iskolában én eléggé népszerű voltam és általában én védtem be a hozzád hasonlókat. Sosem szerettem, ha valakit bántanak, főleg nem ok nélkül. A nagymenő fiúk belém voltak habarodva úgyhogy őket általában elég volt kedvesen, csábos tekintettel megkérnem, hogy "Fiúk, hagyjátok békén azt a szegényt" a hülye kötekedős pics@kat meg sokszor megtéptem, ha az kellett.. Neked ezt magadnak kell megoldanod,ha nincs senki aki bevédjen. Ne félj kiállni magadért (most nem azt mondom, hogy menj neki mindenkinek) de ne legyél pipogya, igenis lássák rajtad, hogy veled nem lehet szórakozni. Menni fog, kitartást és sok szerencsét kívánok!
2023. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Sajnálom, haver.

Tudom, most rengetegnek tűnik két év, és tényleg az, ha minden nap olyan közösségbe kell bejárni, ahol nem fogadnak el. De egyszer vége lesz, és azután te választhatod meg, hogy hol dolgozol, vagy hol tanulsz tovább, vagy hova jársz, hol laksz. Ezt egyszer kibírod, és aztán végleg a saját urad leszel.

Attól még sok a két év, sajnálom, és kitartás.

Iskolaváltás miért nem opció? Ha van messzebb iskola - márpedig mindig van - még mindig lehetsz kollégista, és kerülhetsz olyan közösségbe akár az új sulidban, akár a koleszban, ahol szeretnek és elfogadnak.

De ha mégsem, hidd el, ezen túl leszel. A jövő jobb lesz.

2023. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért érzed szükségét, hogy szeressenek? Magadnak válaszolj addig amíg azt nem mondod, hogy nem érzed.
2023. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg találni másik társaságot is magadnak és lehet, hogy ott szeretni fognak.
2023. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!