Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akarja a fiú osztály...

Miért nem akarja a fiú osztálytársam hogy megöleljem?

Figyelt kérdés

Gimiben van egy fiú osztálytársam, aki szinte az osszes lánnyal jóba van, csak velem viselkedik olyan ridegen. Pl ha ott van több lány egy beszélgetésben ( meg én is) őket mindig ölelgeti, multkor én is át akartam ölelni, de elhúzódott és mintha zavarba jött volna ( legalábbis én így éreztem) aztán végül átöletlem. Hagyta, de nem ölelt vissza és olyan kis zavarodott volt.

Ez annyira rosszúl esik, hogy állandóan ott ölelgeti a tobbi lányt, velem meg ilyen. Pedig eskü nem vagyok büdös. Rendesen zuhanyzok és használok parfűmöt. És nem is vagyok nyomulós.


2023. jún. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

"És nem is vagyok nyomulós."


De, az vagy. Folyton ölelgetni akarsz valakit, aki láthatóan nem akarja ezt.

Igazából két lehetőség van:

2023. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

előző folyt.

1. a srác úgy beléd van esve, mint maci a málnásba, csak nem meri mondani

2. a srácnak egyáltalán nem vagy szimpatikus, és előbb-utóbb elküld a francba

2023. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti a testi kontaktust.
2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as de ő igen, mert másokat ölelget
2023. jún. 3. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van rajtad vmi taszitó. Nem feltetlenül büdösseg.
2023. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Lehet másokkal jobb a viszonya, veled nem olyan a kapcsolata. Én is szeretem az öleléseket de nem bárkitől! Random emberek nem jöjjenek oda ölelgetni.
2023. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindig ölelgetni egy vadidegen embert?


Mert ha nem vagy vele baráti viszonyban (a kérdésből ítéve meg nem vagy), akkor az egy idegen. Ha a fejedben már az esküvőtük is megvolt, akkor is.

2023. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!