Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek hogy az általános...

Félek hogy az általános iskolai bántalmazóimmal egy egyetemre fogok járni. Mennyire reális ez?

Figyelt kérdés
ELTE BTK-ról lenne szó. Szaktársam tuti nem lesz egyik sem mert annyira ritka szak. De mi van ha ők is ELTE BTK-ra fognak járni? Mennyire leszek "veszélyben"? Oké nem volt ennyire komoly de akkor is.
2023. jún. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem el, h egyetemre keszulsz, mikozben ilyen kerdeseket irsz ki...🤦🏼‍♀️
2023. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát egy több ezer fős karon elképzelhető, még közös órátok is lehet. De ennyi erővel Budapest utcáira se tedd ki a lábad, mert nagy eséllyel ők is megfordulnak a városban és ki tudja, lehet, pont arra járnak, amerre te.

Nagyon szomorú a bántalmazás, de ennyi év és távollét után el kell engedni. Simán lehet, hogy megváltoztak az illetők, de ha nem, akkor is több száz másik hallgatóval barátkozhatsz, BTK-n amúgy is sok a nyitott, kedves ember. Az egyetem meg az általános iskola, nem divat a cikizés, nem is ér rá senki ilyen gyerekes dolgokkal foglalkozni. Felnőtt emberek körében senki sem fog azon nevetni, hogy nem tudom, te milyen ruhákat hordasz vagy kövér vagy, sovány vagy, szemüveges vagy, jól tanulsz, nem vagy jó a sportokban stb stb. BTK-ra amúgy is sok különc, extrém stílusú ember jár.

2023. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több volt osztálytársam jár ugyanazon egyetemen belül, ugyanarra a karra, de egy közös órám sincs egyikkel sem. Max tesin, meg szabválon fordulhatna elő, hogy összekerülünk, ha pont ugyanazt vennénk fel, de ott akár a tök más karon lévő volt osztálytárssal is lehet közös az óránk.

Ha mégis lenne közös tárgyatok, akkor is többnyire van több időpont(kiv. előadások, de ott meg előfordul, hogy néhány ember be se jár), elég kicsi az esélye, hogy a több száz emberből pont ugyanazt az órát vennéd fel, ha meg mégis, heti egynél többre tényleg kicsi az esély. Heti 90 perc túlélhető szeintem,

Na meg általános iskola óta bőven teltek el évek. Nem mindenki marad akkora címeres fax, mint amilyen álti-ben volt.

2023. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem reális, hogy egyetemre készülő érett felnőttként az általános iskolai bántalmazóidtól félsz. Nem kellene megragadni kisgyerek szinten.
2023. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!