Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van, akkor, ha nem tudom...

Mi van, akkor, ha nem tudom meg holnapig, hogy hol írok javítót?

Figyelt kérdés

A tanárom azt mondta, hogy az előtte lévő napon, azaz ma kérdezzem meg tőle e-mailben, de nem válaszolt még(6 órája). Szóval csak az időpontot tudom, de azt, hogy hol, tehát így épület, meg terem, azt nem. Ráadásul más érintett szaktársam nincs, aki ugyanebben az időpontban javítózik, szóval ez is kilőve.

Most ha nem megyek el javítóra, mert nem tudom, hogy hol lesz, lévén nem válaszolt, akkor megbukok, vagy mi? :D


2023. jún. 5. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Írj a tanulmányainak, hogy nem éred el a tanárt.
2023. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sokra mennék vele. I mean, ez egy utolsó utáni javító egy gyakorlati tárgyból, ami nem is lenne kötelező, hogy legyen.🥲
2023. jún. 5. 19:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ennek a javítási lehetőségnek nem lenne muszáj léteznie
2023. jún. 5. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, írj neki smst , lehet spamba dobta be neki, írj minden felületen ahol tudsz
2023. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak e-mail címet tudok. És a korábbi e-mail váltáshoz írtam válasznak, gondolom azt nem dobhatta be a gmail a spambe, vagy de?
2023. jún. 5. 19:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy írjak még egy emailt, hátha azt látja?
2023. jún. 5. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a biztonság kedvéért írnék még neki egy emailt.

Nálatok nincs fent a holnapon egy telefonkönyv, ahol a tanárok neve, email címe és telefonszáma van kilistázva?

2023. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy központi telefonszám, amit délelőtt asszem 8-9 előtt a kutya nem vesz fel. Én meg 8-ra megyek, csak a rák tudja, hogy hova. Max azt tudom csinálni, hogy ha a második mail-re se válaszol, hogy az irodája előtt várok, és emoromolok egy imát, hogy ne az legyen, hogy egy tök másik kampuszon vizsgáztat épp, és ott vár a javítóval :D
2023. jún. 5. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Hát ember... Ahelyett h itt vártad a választ simán elrongyolhattál volna a suliba is megkérdezni
2023. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocs má, hogy délutáni műszakban dolgoztam :D Este fél nyolckor meg szerinted ki van ott? Ha meg délelőtt megyek be, akkor ugyanott vagyunk, hogy fingom nincs, hogy hol van éppen.

(Am visszaírt a második emailre)

2023. jún. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!