Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szerezzek barátnőt a...

Hogyan szerezzek barátnőt a nyáron? 13F

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy mivel sok barátomnak van csaja így akkor én is megpróbálkozok.Eddig nem sok sikerrel.De úgyis itt a nyárszünet a közelben van egy strand.Mit tegyek amivel elnyerem egy csaj tetszését.A válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 1. 16:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
pont úgy
2012. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
eddig mennyivel próbálkoztál, hogy azt írtad nem sok sikerrel?
2012. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát 2-szer de akkor is olyan szerencsétlen voltam hogy már pasijuk volt.De nagyon szoktam izgulni és nem tudom mit csináljak,mit mondjak.
2012. júl. 2. 19:14
 4/17 anonim válasza:
Osztálytárs volt vagy pedig a strandon?
2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért írom ezt, mert túl vallásos vagyok,de 13évesmég ne csajozzon inkább. Van egy osztálytársam, aki ilyen, és hiába próbálom erről lebeszélni egy másik osztálytársammal nem hagyja magát.
2012. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
72%

22.10:

Igen, ez azért van, mert vallásos vagy, hagyd meg inkább magadnak a tanácsaid.


Nyugodtan randizz, az nem bűn. Valahogy bele kell rázódni, senkinek sem megy még az elején. És ha nem kezded el fiatalon, tehát MOST, akkor idősebb korodban fogsz izgulni...

Ha már leszólítottad, kérdezd meg hova valósi (persze csak ha nem tod), aztán kérdezd meg szépen, hogy nem baj-e, hogy idejöttél hozzá, aztán ismerkedj vele... kérdezgesd h szeret-e strandon lenni, mit szokott hétvégenként csinálni, szereti-e a fagyit (és akkor meg is hívhatod, de ez ne váljon szokássá, mert lehet hogy csak lehúz majd...). Meg ilyenek:) És vegyél előtte mély levegőt, nem kell izgulni, légy bátor!!! :) Egy idő után úgy fog menni, mint a karikacsapás. Én is nagyon féltem eleinte leszólítani fiúkat. (18/L)

2012. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtok valami olyan helyeket ahol lehetne lányt találni mert a strand nem jó.
2012. júl. 3. 10:50
 8/17 anonim válasza:
Miért nem jó? Ott sokan vannak! Buliba meg be sem engednek.
2012. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ott vannak a haverok és mindig elcseszik meg rosszakat mondanak előtte rólam.
2012. júl. 3. 14:58
 10/17 anonim válasza:
akkor menj egyedül strandra
2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!