Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanárom azt mondta...

Az egyik tanárom azt mondta nekem hogy: tünés innen rusnya népség, megjött vivi a szépség. és egymás szemébe mosolyogtunk. Erre most mit értsek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 19:43
 1/8 intrepid ***** válasza:
Azt, hogy jó kedve volt, képzeld el, egy tanerőnek is lehet jókedve.
2012. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindig ilyen és csak velem. ha rossz kedve van akkor is.
2012. júl. 30. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bír téged:) Már ha te vagy Vivi és nem ő, mert a kérdésből nem derül ki!:D Nem hangoztatná kiemelten valamelyik jó tulajdonságodat, ha utálna. Ha utálna, akkor egyszer elsüti, és magában jót röhög rajta, de talán másodszorra már neki sem vicces:P
2012. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg akit utál, arról szerintem nem farag rímeket! Ez gondolom, ilyen tréfás:)


3-as megin!:D

2012. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
at urtolsó mondatot hogy értd. és én vagyok vivi :)
2012. júl. 30. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsót úgy gondoltam, hogy ilyen tréfás stílusban, viccelődve akar haverkodni veled:D Vicces akar lenni, és az emberek szeretik, ha valaki megmosolyogtatja őket. Ezt akarja kihasználni, hogy mondjuk "bevágódjon" nálad, mint barát:D Legalábbis szerintem:) Hát de azt mondtad, egymásra mosolyogtok, szóval nem gúnyosan mondja:) De lehet, hogy viccesnek tartja, viccesen néz ki, amikor zavarba hoz téged:D
2012. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy én írtam a 3-as, 4-es, 6-osat!:D
2012. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen tudom. :D
2012. júl. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!