Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam meg neki?

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

A kis húgom azt hiszi magáról, hogy ő egy unikornis. Folyamatosan nyihog meg prüszköl, mint egy ló. Borzasztó idegesítő. Már nem is beszél hozzánk csak vágtat össze vissza a lakásban. 9 éves és az osztálytársai nagyon csúfolják emiatt. A tanárnő is mondta jó lenne ha nem meseországban élne.


Ui: komolyan úgy fut mint egy ló



2012. aug. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
el kéne vinni pszichológushoz
2012. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
28%
Szerintem nyergeljétek fel és vigyétek ki legelni a pusztába ott biztos otthon érezné magát.
2012. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%

Háát.. nem tudom... Az én húgom is ezt csinálja, bár ő még öt éves. Szeret "kiscsikósat" játszani. Bár nem egész nap.


De hogy érted azt hogy "Folyamatosan nyihog meg prüszköl, mint egy ló." ? Állandóan?? Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy tényleg megérné egy pszihológushoz legalább egyszer elvinni, hogy mégis, mit gondol?

DE az is lehet, hogy egyszerűen még nagyon szeret lovacskásat játszani. Próbálj meg vele együtt játszani, hátha attól megnyugszik ill. beleun. (Néha a nagyobb testvérek élete komoly áldozatokkal jár. :D )

Ha mégsem hatna rá semmi, beszélj a szüleitekkel, mert személy szerint a pszihológust javasolnám.

Sok sikert, szorítok neked!

2012. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megmondtad neki?
2022. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!