Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Még egy féléven át fog tanítan...

Még egy féléven át fog tanítani az a tanár, aki pofátlan módon akart közeledni hozzám. Elvágtam a szálakat, egyértelművé tettem, hogy nem vagyok partner a dologban. Hogy folytassam így megfelelően a normális tanár-diák viszonyt?

Figyelt kérdés

Ráadásul egy vén papáról van szó...nem adtam neki félre értésre okot, szimplán bepróbálkozott, elég durva húzásai voltak, majdnem nyíltan és sallangmentesen tett ajánlatot, de úgy előadva, mintha teljesen ártalmatlan lenne a szándéka.

Tudta jól hogy van párom. Ennek ellenére meg akart fektetni, utánam nézett, meg is keresett, stb.

Bíztam benne, hogy többet nem fogok vele találkozni, de kiderült, hogy ebben a félévben hetente lesz vele óránk.

Mit tegyek? Hányingerem van, ha meglátom, legszívesebben egy rohadt előadására sem mennék be. De az iskolát szeretném komolyan venni, és ebből a tárgyból is minél jobb eredménnyel zárni. Jegyzetet nem tudok kitől kérni, a csoporttársaim nem jegyzetelnek.

Vegyek erőt magamon, és a lehető legnagyobb távolságtartással szorgalmasan írogassak minden órán?

Annyira kínos ez a helyzet! Pedig tudom,hogy nem nekem kell szégyellnem magamat.

Mit csináljak ezzel a vén elmeháborodott trottyal?


21/l



2012. szept. 4. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha komolyan akarod venni az iskolát járj be az előadásokra. És azt tanácsolom (tudom hogy nehezedre esik) beszélj vele mégegyszer.
2013. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azóta is pofátlanul közeledik hozzád?
2022. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!